Hero Sex Academia Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe Hero Sex Academia Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.092
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
herosexacademiaturkce.jpg

GENEL BAKIŞ

Hiçbir açıklaması olmayan garip bir gen, insanların büyük çoğunluğunda çoklu mutasyonlara yol açarak özel yetenekler ve özellikler geliştirmiştir. Gezegenimiz, dünyanın ortak refaha yardım etmek ve barışı korumak için insanların güçlerini başkalarını kurtarmak ve onlara yardım etmek için kullandıkları ortaya çıkan süper-insanlarla dolu bir toplum haline geldi, bu insanlar süper kahramanlar olarak olarak anılmaktadır. Ana karakterimiz, en güçlü süper kahramanın geninden gelmektedir. Ana karakterin gücünü, dünyaya yayabilecek misin?

Paylaşılan Tarih: 21.09.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.092
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 623 MB
Oyun Boyutu APK: 267 MB

Oyun Konuları
2DCG, 2D Game, Animated, Male Protagonist, Big Tits, Big Ass, Handjob, Milf, Oral Sex, Vaginal sex, Adventure, Combat, Cosplay, Fantasy, Dating sim, Parody, School setting, Superpowers, Turn-based combat
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Hero Sex Academia oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

unknown (1)-min.png unknown (2)-min.png unknown (4)-min.png unknown (5)-min.png myherosex1_1920x1080-min.png myherosex2_1920x1080-min.png unknown-min.png WandaStudy-min.jpg

Son düzenleme:
LastBullet

LastBullet

Güncelleme Abonesi
3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Kredi
1$
Galeri şifresi ne

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
hile kodu nedir bilen varmı

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
hile koduna AOC yazdım destek için teşekkürler dedi hile nedir bişey anlamadım bi sekmede açılmadı

imbusymom

imbusymom

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Sürekli hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Belirli yerlerde hata ekranı geliyor hatayı bildir yoksay gibi seçenekler var.
Normaldir böyle hataların olması ama bazıları da yapımcıdan kaynaklanıyor. Karşınıza çıktığı zaman Hatayı Bildir dediğiniz zaman hata bize ulaşıyor. Hatayı Bildir dedikten sonra yoksay diyip geçebilirsiniz.

imbusymom

imbusymom

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Normaldir böyle hataların olması ama bazıları da yapımcıdan kaynaklanıyor. Karşınıza çıktığı zaman Hatayı Bildir dediğiniz zaman hata bize ulaşıyor. Hatayı Bildir dedikten sonra yoksay diyip geçebilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkür ederim.

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzele benziyor bakalım nasılmış oyun güzel duruyor seviyorum 2d oyunları herkese iyi oyunlar dilerim

F

fix512

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linki geçemiyorum indirme sayfasına atmıyo hiçbir şekilde normalde linkleri geçebiliyodum

Üst Alt