Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
A

attilaacar

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
64$
red falls e6 çıkıyor bakabilirseniz sevinirim ..

S

Springhead

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun ismimi değişti başka bir oyunun resimleri gibi veya ismi değişti yanlış hatırlamıyorsam Red birşeydi ismi

W

Will Power

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yılbaşı özel bölümü önce oynasak spoiler yermiyiz

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok güzel çizimleri olan bir oyun.
Ayrıca karakterleri de iyi işlenmiş.
Kendilerine has tarzları var ve herkese hitap edebilecek çeşitlikte karakterler bunlar.
İngilizceniz çok kötü değilse oynamaya çalışın çünkü çok fazla talep edilen bir oyun değil galiba yapay zeka da olsa çevirisi gelemeyebilir.

D

dunklev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun başlarındayım ve %60ı ingilizce oyunun bu nasıl türkçe yapay zeka ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Çok güzel çizimleri olan bir oyun.
Ayrıca karakterleri de iyi işlenmiş.
Kendilerine has tarzları var ve herkese hitap edebilecek çeşitlikte karakterler bunlar.
İngilizceniz çok kötü değilse oynamaya çalışın çünkü çok fazla talep edilen bir oyun değil galiba yapay zeka da olsa çevirisi gelemeyebilir.
Yapay zeka olarak siteye eklendiği için ve yeni bölümü çıktıysa diğer yapay zeka ile çevirilmiş oyunlar gibi erişim haftasın da siteye eklenir.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
oyunun başlarındayım ve %60ı ingilizce oyunun bu nasıl türkçe yapay zeka ?
Oyunu oynamadığımdan hangi kısımların veya diyalogların çevirilmediğini bilmiyorum ve bu durum anca erişim haftasın da yeni sürümü ile eklenince düzeltilebilir.

D

dijitaltakipci

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
helping the hotties ama indirince redfall diye çıkıyor agalar nedir olay ?? isim değişikliği ?

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna giriş kısmı iyiydi, çok hızlı başladı ama daha hızlı biçimde burnumdan getirdi. Oyundaki kızlar güzel ama...yazık olmuş diyeyim. Oyunu hemen bıraktım. Bu spoileri ntr sevmeyenler okusa iyi olurbir oyunda oynadığımız karakterin bazı oyun içindeki olaylara müdahele etmede zeka yaşının 0-12 yaş aralığında olması durumu ve özelliklede bir ntr sahnede hiç bir şey yapmamasından dolayı oyunu kapattım. Yapımcı özellikle zorlamış yani karakter o sahnede alt yazıda ayırmalıyım diye konuşuyor ama bir seçenek çıkmıyor aptal aptal bakıyor. Oyun güzel başlasada ileride ne olacağı belli çünkü oyunun başında kız arkadaşımız bize 2 aydır görüşmediğimizi söylüyor çünkü suçlular için deli hastanesinde çalışıyormuş. Ona 2 aydır neler yaptığını sorduğumuzda ise konuyu değiştirip cevaplamıyor. Sonra yaz tatilinde yardımcı olmak için bir tatil köyüne gidiyor, bu defa tatil köyünün suçlular için olduğundan bahsediliyor ve tam geldiğimiz gece kadın gizlice evden çıkıyor takip ediyoruz ntr olayı başlıyor. Oyun daha başlangıçta kendinden soğuttu.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
xRed Games adlı yapımcımızın ikinci oyunu. Açıkçası bu oyunumuzun potansiyeli ve karakterleri feci bir şekilde harcanmış. Oyunumuzun ilk başları ve ortaları gerçekten güzel gidiyor. Ana hikâyede kampta, bir nevi rehabilitasyon merkezi gibi bir yerde çalışıyoruz. Bu kampa gelenlerin geçmişte yaşadığı travmaları var. Tabii burası tam anlamıyla bir rehabilitasyon merkezi değil, diğerlerine göre daha farklı; doğayla içe içe, insanların rahatlayabileceği ve huzur bulabileceği bir yer. Karakterimiz daha önce burada çalışmış biri, tabii bu sefer işler biraz daha farklı bir şekilde ilerliyor, kampa pek çok genç kız geliyor. Hikâyenin nasıl şekillendiğini az çok anlamışsınızdır.

Oyunda yaptığınız seçimler karakter bazlı. Yani yaptığınız seçimlere göre karakterlerin bazılarında ilerleyip bazılarında geri kalıyorsunuz, bu da sizin bazı sahneleri kaçırmanıza sebebiyet veriyor. Oyunda pek çok seçim var, bu bir süre sonra sıkıcı bir hale geliyor. Çünkü neredeyse oyunun her küçük şeyi için seçim yapıyoruz. ''Oraya mı gitsem, buraya mı gitsem?'' gibi pek çok seçim var. Bu seçimlerin keşke hikâyeye bir katkısı olsa. Ayrıca bazen ne yaparsanız yapın istemediğiniz biriyle de birlikte oluyorsunuz, oyun bazı yerlerde sizin iradenizi hiçe sayıyor. Seçimlerin etkileyici bir yanı yok, çünkü neredeyse bütün kızlar size yürüyor. Seçimlerin etkin olduğu tek yer ise bazı kızların kıskanç olması. Siz sadece hangileri ile ilerleyeceğinizi seçiyorsunuz.

Oyunumuzun tek başarılı olduğu yer karakterler ve karakterlerin işleniş şekli. Oyunu oynarken gerçekten her birinin farklı bir kişiliği olduğunu hissediyorsunuz. Zaman zaman onlarla ilişki kurup onları daha iyi tanımaya çalışıyorsunuz. Yaptıklarınıza bağlı olarak ya size daha fazla açılıyorlar ya da sizden daha fazla uzaklaşıyorlar. Kimisi her şeyi denemek istiyor, kimisi içine kapanık, kimisinin dünya umurunda değil, kimisi de her ne kadar kötü de gözükse iyi biri. Oyun bunu gerçekten çok güzel bir şekilde yansıtıyor. Oyunumuzun karakter modellemeleri ve hareketli animasyonları da güzeldi. Bazı sahnelerde karakterler biraz donuk ve hareketli animasyonlarsa biraz yavan kalıyor. Genel anlamda oyunun animasyon ve karakter modellemelerinin başarılı olduğunu söylemem gerekli. Ayrıca neredeyse oyunun son kısımlarına kadar her bir karakterin İngilizce seslendirmesi var, bu da oyuna ayrı bir gerçekçilik katmış.

Gelelim oyunun en can alıcı noktalarına. Oyunda her şey iyi ve güzel bir şekilde ilerken yapımcıya bir anda gökten vahiy inmesi sonucu oyun bir anda bitiyor. Evet doğru duydunuz; karakterlerle tonca şey yapıyoruz, birçok seçim yapıyoruz ve oyun bir anda bitiyor. Karakterlere özel son göremiyoruz. Ayrıca oyunun başında bir kız arkadaşımız var, ona ve bütün kızlara anlamlı bir hikâye yazılacağını düşünmüştüm. Oyunun son çeyreğini yapımcı öyle bir saçmalıyor ki gerçekten üzülüyorsunuz. Saatlerce oyunu oynayıp görmek istediğim son bu değildi. O kadar karakterlerle ilerledim, birçok kayıt aldım, birçok seçim yaptım ve hangisi daha iyi olur diye düşündüm. Bu sefer bu oyun güzel olacak demiştim ancak bu unsurlar çerçevesinde yapımımız ortalama bir oyundan öteye gidemez. Oyun yaklaşık bütün yolları da görerek oynamak isterseniz 6-7 saat içinde bitiyor. Oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız aldığını da söylemem gerekli.

Çok güzel bir oyun olabilirdi ancak oyun böyle bitmemeliydi. Yapımcı kesinlikle bu oyunun ikincisini yapmalı, çünkü her şeyi ortada bıraktı. Son zamanlarda birçok yapımda bunu görmeye başladım, oyunun sonları aceleye getiriliyor ve git gide kaliteli oyunların sayısı azalıyor...

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunda kutsanmıştır artık...
Bizzat Ronaxian tarafından yorumlandı çünkü ^^
Şaka bi tarafa oyunda sadece kampın ilk gününü oynamıştım...
İngilizcem o kadar kötü değil ama gerçekten diyalog sayısı oldukça fazla diye...

Oynayanlar spoiler vremeden belki favori karakterlerini yazabilirler ve patreon sayfasına da baktım.
Oyunun ikinci sezonu gelmeyecek muhtemelen ama kısa kısa hikayeler yazılıyor aynı karakterlerle ilgili.
Bu şekilde devam edicekler gibi.

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Oyunun kayıt sisteminde sıkıntı var ne zaman düzelir?

J

jefers

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
xray ve galeri şifresi nedir

J

jefers

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
aga suranın kodunu bilen yokmu