Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
21favian

21favian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cloud dan indirdim ama dosya yüklenmiyor diye uyarı aldım 2 3 kere indirdim aynı uyarı dosya mı bozuk? (Sorun yaşadığım ilk oyun.)

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kapağı nasıl yapıştırıyoruz bıçak ve yapistiriciya ihtiyacınız var diyo aldım ikisinide ondan sonra ne yapacağız
Çantayı tıkla orada envanterlerin çıkıyorya, bıçağın üstünde basılı tut kitabın üstüne sürükle bırak ( bilgisayarda dosya taşırken yapıyor gibi ) kapağı sökmüş oluyorsun bıçak ile sonra söktüğün kapağın üstüne yapıştırıcıyı aynı şekilde sürükle bırak sonrada kapağı erotik dergi almış olman lazım o kadının odasından Venessa sanırım adı, yapıştırdığın kapağıda erotik derginin üstüne bırak. En sonda da Lola'dan aldığın kitabı aynı yerine bırak işlem tamam.

M

mahmuttuncer0688

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba lola sabahları odasında ne yapıyor görevinde takıldım ( galiba gözetleyici yükseltmem gerek ama markette cıkmıyo) bilen birisi var mı

D

Delta

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba lola sabahları odasında ne yapıyor görevinde takıldım ( galiba gözetleyici yükseltmem gerek ama markette cıkmıyo) bilen birisi var mı
Daha önce aldığım envanterlerde olabilir. Uzun batarya gibi olacak. Gözetleyiciye sürükle bırak. Sonra akşam tekrar git. O kayıt eder

O

otiryaki42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çantayı tıkla orada envanterlerin çıkıyorya, bıçağın üstünde basılı tut kitabın üstüne sürükle bırak ( bilgisayarda dosya taşırken yapıyor gibi ) kapağı sökmüş oluyorsun bıçak ile sonra söktüğün kapağın üstüne yapıştırıcıyı aynı şekilde sürükle bırak sonrada kapağı erotik dergi almış olman lazım o kadının odasından Venessa sanırım adı, yapıştırdığın kapağıda erotik derginin üstüne bırak. En sonda da Lola'dan aldığın kitabı aynı yerine bırak işlem tamam.
Teşekkür ederim bide fotoğraf işi aldık fotoğraf stüdyosuna git diyo o nasıl oluyo

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bu oyun hakkında ne yazabilirim?.
İlk güncellemeden beridir oynamış biri olarak, hikayesi evde geçmesine rağmen kaliteli render ve animasyonları ile ilgimi baya çekmişti.Güzel karakterler oluşturulmuş ve diğer oyundan bildiğimiz tanıdık misafir karakterlerde vardı. Bir nevi aynı evrende geçen iki güzel oyun.Hikayenin asıl noktası olan baş karakterin ve ''Vanessa'' geçmişine odaklanacağımızı düşünüyordum.Ancak yapımcı hızlı bir güncelleme ile final yapmayı tercih etti.Tüm hikayeyi bir kaç olay örgüsü ile bitirmişti.Aslında daha çok şeyler planlanmış gibi duruyordu. Açık dünya haritası ve dolaşımlı sahneler ile daha çok şeyler olabilirmiş.Sanırım yeni proje planları olmalı ki hızlı şekilde bitirme kararı aldı.Umarım ileride yeni projeler de görmüş oluruz.Bu yapımcının yaptığı oyunlar baya iyi duruyor.Emeğinize sağlık.:):giggle:(y)

G

Garrn1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. blowjob nasıl yapılıyor gece gene odasına gidiyorum ne güzel uyuyor diyor sonra geri uzaklaşıyor yataktan nasıl yapacağım yardım eder misiniz

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. blowjob nasıl yapılıyor gece gene odasına gidiyorum ne güzel uyuyor diyor sonra geri uzaklaşıyor yataktan nasıl yapacağım yardım eder misiniz
Yanılmıyorsam sen öğleden sonra odasında Lola'dan isteyeceksin, o da tamam gözlerini kapa diyecek sende resmini çekeceksin. Sanırım anladığım Lola'dan 2. resimi çekme yerindesiniz.

Y

yigitoztas77

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Doktor eve gelince ne yapmam lazım bodruma inince ağzına boşalıyor ve oyun bitiyor hala yapamadım yardımcı olur musunuz ?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Doktor eve gelince ne yapmam lazım bodruma inince ağzına boşalıyor ve oyun bitiyor hala yapamadım yardımcı olur musunuz ?
Merhaba, ilk önce boşalma değilde rahatlıyor diyelim ( belki yaşı tutmayanlar vardır ) :) :) :) Orada senin yapman gereken komutlara uymak, en derine değilde sırasıyla komutları yerine getirmen. Seçenekleri tam hatırlamıyorum ama öpsün sonrasında biraz daha biraz daha demen, en son rahatladığında yutuyor ise sorun yok, yutana kadar komutları yerine getirme gerekiyor.

Üst Alt