Four Elements Trainer Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Four Elements Trainer Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.0g
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
653526-min.jpgGENEL BAKIŞ

Avatar: The Last Airbender ve The Legend of Korra evrenlerinde geçen devasa bir girişim. Hepsi bir araya getirilmiş dört tam oyun olacaktır. Yol boyunca, kilidini açabileceğiniz çok sayıda karakter, görev, hikaye, dövüş ve gizem bulacaksınız.

Paylaşılan Tarih: 14.07.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.0g
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe
Oyun Boyutu PC: 987 MB
Oyun Boyutu APK: 864 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Animated, Parody, Fantasy, Mobile game, Parody, Trainer, Bukkake, Anal sex, Footjob, Humor, Loli, MILF, Mind control, Oral sex, Titfuck, Urination, Virgin, Vaginal sex, Trap
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Four Elements Trainer oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

2216-2hKsJ-min.jpg 2216-2hKsP-min.jpg 2216-2hKsQ-min.jpg

Son düzenleme:
Y

yakreb58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba oyunu android cihazıma indirdim ama oyuna giremiyorum yardımcı olabilir misiniz

J

Jokerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu vip oyunlar sonradan herkese açılacakmı beta gibi yoksa vip almayan oynayamayacak mı

Y

yakreb58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Superheros sucks oyununda bi kaç kere yazdım cevap alamadım oyunda biraz ilerledim ve bi yerde hata oluştu bildirimi geliyor yoksay butonunu bassamda ilerleyemiyorum

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Superheros sucks oyununda bi kaç kere yazdım cevap alamadım oyunda biraz ilerledim ve bi yerde hata oluştu bildirimi geliyor yoksay butonunu bassamda ilerleyemiyorum
Discord sunucumuza katılıp bunu orada da paylaştınız mı? Bizimle oradan daha kolay iletişim kurup hataları çözüme kavuşturabiliyoruz.

deliadnan1

deliadnan1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sırf bu oyun icin bile VIP alabilirim ingilizcesini oynamıstım ve cidden oynadıgım en iyi 2D oyunlarından birisi Summertime Saga sevenler için bu çok iyi gelir Hikaye çizimler de gayet güzel ve çoğu diğer oyunlar gibi 1-2 saat kadar kısa sürmüyor Oynamanızı tavsiye ederim.

AERYS_RPC

AERYS_RPC

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Oyun baya bekletti ama açılmıylor dün çok daha az beklememe rağmen açılmıştı bi kere bekledim bekledim sonra oyun kapandı ne yapmak lazım

M

Muslum66

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Four Elements Türkçe altyazılı hali herkese açık olacak mı?

M

ManBlack52

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Vip oyunlara erişmek için hangi paketi satın almam gerekir

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunda istenilen izin verilemedi diye giriş yapılamıyor ve aynı sorunu sex note oyunu ile de yaşadım

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunda istenilen izin verilemedi diye giriş yapılamıyor ve aynı sorunu sex note oyunu ile de yaşadım
Android 13 kullanıcısı iseniz bu durum normal. Son Android sürümü ile birlikte uygulamalara erişim izni verilemiyor artık. Bu yüzden oyunların baştan paketlenmesi gerekecek. Güncelleme gelen oyunlarda bu sorunu yaşamayacaksınız.

Üst Alt