Four Elements Trainer Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Four Elements Trainer Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.0g
D

DeathShadowHunt

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Pc sürümünde galeriye girerken hata veriyor sadece ben de mi yoksa genel bir sorun mu

D

DeathShadowHunt

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
galeriye girerken böyle bir hata alıyorum hatayı bildir yaptığımda 2. görseldeki not defteri açılıp oyun kapanıyor

1689677790371.png1689677803710.png

L

Luis

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yazı tipi çok kötü ve çok küçük okunmuyor, oyun 10 dk açılmıyor

Y

YunisCan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun açılmıyor uzun süre beklesem dahi aynı problem yardımcı olur musunuz

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
YunisCan Kemalbaba14

açılıyor da çok uzun sürüyor bekleme ekranı. mesela bende şu ana kadar en çok bekleten oyun 2 dakika civarı bekletmişti de bu oyun bildiğin 10 dakika bekletti yükleme ekranında. yapay zekalı oyunlara çok bakılmadığını biliyorum ama bu oyuna bi el atılması gerek.

Y

YunisCan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
YunisCan Kemalbaba14

açılıyor da çok uzun sürüyor bekleme ekranı. mesela bende şu ana kadar en çok bekleten oyun 2 dakika civarı bekletmişti de bu oyun bildiğin 10 dakika bekletti yükleme ekranında. yapay zekalı oyunlara çok bakılmadığını biliyorum ama bu oyuna bi el atılması gerek.
Yardımın için sağol

G

Gai

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
2$
Oyunun galeri kısmuna gırınce hata veriyor

Berkukk

Berkukk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba herkkese,
oyun 2. kitapta adadan döndüğümde takıldı kaldı ilerlemiyor çözümü ya da ne yapmam gerektiğini bilen var mı hergün aynı noktadayım hikaye ilerlemiyor

oz2040

oz2040

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürüm güncellenemez mi . Bu arada çeviri süper.

T

TimeLord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga oyunun orjinali hemen açılıyor. Sizin çevirdiğiniz 25 dk açılmıyor. Bide oyun ne zaman güncellencek.

N

nbkdnzr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun acilmasi 15 dk suruyor ve galeri bozuk malesef

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Aga oyunun orjinali hemen açılıyor. Sizin çevirdiğiniz 25 dk açılmıyor. Bide oyun ne zaman güncellencek.
Bu oyun belli bir süre önce VIP özel olarak çıkartılmıştı, o zamandan bu zamana yapımcı muhtemelen getirdiği sürümlerle optimizasyon sorunlarını halletmiştir ancak 'Türkçe Yapay Zeka' etiketli oyunlara sürekli güncelleme getirmiyoruz, içerik ayı gibi etkinliklerle güncelleme geliyor.

U

ufukcan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun tahmini ne kadar sürede acilio 15 dakka bekledim açılmadı

Üst Alt