Fetish Locator - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Fetish Locator

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
3. Hafta - 3.2.9 Extended
O

ogulcann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk dosyasını çıkartma yapmanıza gerek yok direkt kurabilirsiniz. Eksik indirmişte olabilirsiniz. Eğer .rar adlı dosya var ise onu .apk yapıp oyunu kurunuz.
Merhaba zip olarak inmiş napmam gerekiyor

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
ogulcann Telefona mı indirdiniz zip dosyayı eğer telefona indirdiyseniz yanlış linkten indirmişsiniz android linklerinden indirmeniz gerekiyor.

E

Enverpasha1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.haftanın windows mega linki bozuk

A

A2mehmet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bişe soracam lütfen yardımcı olun.
Şimdi ben bunun 1. Haftayı indirdim ve bitirdim diyelim,
İkinci haftayı oynamak için ne yapmamız gerek. İlk birinci haftayı silip ikinci haftayı mı yüklemem lazım.
Yani demek istediğim şu her haftayı oynamak için. Silip tekrar ikinci veya üçüncü haftayı mı yüklemem gerek lütfen biri bana yardım etsin acil

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bişe soracam lütfen yardımcı olun.
Şimdi ben bunun 1. Haftayı indirdim ve bitirdim diyelim,
İkinci haftayı oynamak için ne yapmamız gerek. İlk birinci haftayı silip ikinci haftayı mı yüklemem lazım.
Yani demek istediğim şu her haftayı oynamak için. Silip tekrar ikinci veya üçüncü haftayı mı yüklemem gerek lütfen biri bana yardım etsin acil
Her haftayı ayrı ayrı indirip oynamak gerekiyor.

Y

yagofficial

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. haftayı indiriyorum save yok diyor

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yapımcımız ViNovella 3.1.8 Extended sürümü ile oyuna yeni sonlar ekledi. Daha önceden oyunu oynayan ve başka karakterler ile de son görmeyi umanlar varsa değerlendirebilir. Sürüm şu an sitemizde güncel değil, güncelleme 18 Eylül'de geldi, umarım konu en kısa sürede güncellenir.

Aynı zamanda yapımcımız oyuna Türkçe yama da eklemiş. Başarılı bir yamaya benziyor, tabii oyunun tamamına bakmadım, daha önce oyunu bitirdiğim için final sahnelerinin tekrarlarından yola çıkarak bunu söylüyorum. Diğer sonları görmek istiyorsanız tek yapmanız gereken CG'den sahneleri açıp tekrar oynatmak. Mutlaka bakılması gereken bir güncelleme, bazı karakterlerin sonları çok güzel olmuş.

C

Canbeyxdz33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
BU OYUNA TÜRKÇE ÇEVİRİ GELSE VARYA SİTENİN TOP 1.SIRASINA GİRER. İNDİRDİGİM EN GÜZEL OYUN. İNGİLİZCEM İYİ OLDUĞU İCİN SORUNSUZ OYNADİM. TEŞEKKÜRLER YAPİM EKİBİ AİLESİNE ❤️

S

sonfeci31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Buna benzer sahibeli oyunlar var mı

1

123456123456

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ikinci haftanın linkini yenileyebilir misiniz acaba?

bebeğim öldü

bebeğim öldü

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.haftanın windows indirme linkleri bozuk günceller misiniz ?

Üst Alt