Fetish Locator - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Fetish Locator

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
3. Hafta - 3.2.9 Extended
B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ben 3. Linki görmemişim teşekkür ederim.

F

foreever3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. haftanın mixdrop linkinde 3. haftanın linki var düzeltebilir misiniz?

astanatsu

astanatsu

Kayıtlı Üye
Kredi
7$
Umarim Türkçe seçeneği gelir çok guzel bir oyun İngilizcesi olan arkadaşlar kaçırmasın bu oyunu

G

Gkhnkrvc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk indirdim dosya çıkartması yaptım fakat oyunu açıcak simge dahi yok yardımcı olur musunuz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Apk indirdim dosya çıkartması yaptım fakat oyunu açıcak simge dahi yok yardımcı olur musunuz
Apk dosyasını çıkartma yapmanıza gerek yok direkt kurabilirsiniz. Eksik indirmişte olabilirsiniz. Eğer .rar adlı dosya var ise onu .apk yapıp oyunu kurunuz.

F

fotinix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. hafta mixdrop üzerinden indirince zaman aşımı hatası veriyor mega linkini düzeltir misiniz?

T

Turkishsins

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Androidte oyun açılmıyor 3 5 bişey gösteriyor tak diye kapanıyor yardım

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
ViNovella adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oyunun geliştirme süreci 2019 yılında başlayıp 2023 yılında bitti. Uzun zamandır bu kadar kaliteli ve her istediğimi aldığım bir oyun oynamamıştım. Oyun isminin hakkını fazlasıyla veriyor ve sizleri inanın hiçbir zevkten mahrum bırakmıyor. Açıkçası beni bu derece sürükleyen ve başından kalkamadığım bir oyunu uzun zamandır oynamamıştım. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Her şeyden önce oyunumuzun ortalama üstü bir hikâyesi var. Her ne kadar hikâye bakımından, özellikle ilk 2 bölümde kendini ciddiye almayan bir oyun gibi gözükse de işler o şekilde ilerlemiyor. Aslında ilk bölümde yaptığınız ufak tefek seçeneklerin bazılarının bile oyuna etkisi oluyor. Yaptığınız seçimlere dikkat edin ve oyunu bol bol kayıt olarak oynayın. Özellikle oyunun 3'üncü bölümünde bir seçim yapmanız gerecek, burada kayıt almanız hayati bir önem taşıyor.

Her ne kadar oyunda herkesle ilişki kurabilseniz de bazı yerlerde seçim yapmanız gerecek. Bundan dolayı oyunun seçeneklerini önemsiz görmeyin. Tabii elinizi de korkak alıştırmayın, çünkü bu oyunda ''kıskançlık'' gibi şeyleri neredeyse hiç görmüyorsunuz. Zaten oyunumuzun ilk başları ''hurra herkese saldır'' diyerek başlıyor. İlerleyen kısımlarda ise hangi karakterlerle yola devam edeceğinize karar vermeniz gerekiyor :)

Oyunumuzun hikâyesi mükemmel değil ancak oyunda o kadar çok içi dolu içerik var ki işte bu oyunumuzun hikâyesini ortalama üstü yapıyor. Özellikle oyunumuzda çok fazla karakter bulunuyor, bir süre sonra seçim yapmakta zorlanıyorsunuz, çünkü karakterlerin her biri gerçekten çok güzel. Ayrıca içlerinden bazılarının hikâyesine de bir nebze olsun derinlemesine değiniliyor. Oyunumuzun hareketli animasyonları ise geliştirme süreciyle beraber gelişmiş; yani ilk başlarda gördüğünüz animasyonlar ile oyunun orta ve son kısımlarındaki animasyonları arasında dağlar kadar fark var. Tabii bu oyunun başındaki animasyonları kötü yapmıyor. Oyunun başındaki animasyonlar durgun ve robotumsu hissettiriyor ancak görselliği gene güzel. İlerleyen kısımlarda ise harika animasyonlar ve görsel şölenler sizleri bekliyor olacak. Oyunda çok fazla fantezi türü var ve siz içlerinden istediğinizi seçebiliyorsunuz. Açıkçası bu kadar geniş yelpazede oyun etiketi verip, bunları başarabilen nadir yapımlardan birisi olmuş.

Oyundaki hareketli animasyonların farklı farklı bakış açıları var, hatta bu animasyonlar bazen o kadar uzun sürüyor ki elle geçme ihtimaliniz bile var :D Dediğim gibi, oyunda çok fazla animasyon bulunuyor, özellikle bazılarını hiç geçmek istemiyorsunuz :D Kısaca oyun animasyon konusunda sizlere istediğinizi fazlasıyla veriyor. Şu aklınızdan kesinlikle çıkmasın, animasyonlar oyun ilerledikçe güzelleşiyor ve hızlanıyor. Ayrıca oyunda birçok sahne için farklı farklı müzik ve efekt sesleri bulunuyor, bunların da çok başarılı olduğunu söyleyebilirim. Oyunumuzdaki belli karakterler sizlere hitap etmeyebilir ancak ben çoğu karakterin minimalist yapısını beğendim.

Oyunumuzun çok fazla sonu var ve hepsine ulaşmak istiyorsanız oyunu tekrar tekrar oynamanız gerekli. Her sona özel sahne yapılmamış, bazı sonlar bir resim ile geçiştirilmiş ancak çoğu karakterin sonuna çok fazla özenilmiş. Oyunda ulaştığım bir son başlı başına bir mini oyun gibiydi. Bazı sonlar o kadar uzun sürüyor ki bir an hiç bitmeyecek sanıyorsunuz, hatta bu öylesine bir his veriyor ki sizlere ''acaba yeni oyuna mı geçtik?'' gibi sorular aklınızı kurcalıyor. Ben gerçekten sonlar konusunda inanılmaz derecede tatmin oldum. Elbette ki keşke şu sonlar olsaydı da dedim ancak oyunun sonlarına bu kadar uğraşılan nadir yapımlardan biri olduğunu sizlere söylemem gerekli. Çok az oyunda bu kadar uzun ve özenilmiş sonlar görebilirsiniz. Oyunda; harem, çoklu ve tekli sonlar görebiliyorsunuz. Tabii ilerlediğiniz yola ve yaptığınız seçimlere bağlı olarak oyunun kötü sonları ve ihanet içeren sonları da bulunuyor :) Bütün sonları görerek ve oyunu sindire sindire oynamak isterseniz 2 gününüzü alır. Oyunumuz global forumlarda 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız alabilmiş bir oyun.

Kesinlikle şans verilmesi gereken bir yapım olmuş, açıkçası çok keyifli vakit geçirdim. Oyundaki merak unsuru, mizah sahneleri, oyunun müzikleri ve ambiyansı beni bir hayli etkiledi. Özellikle bu kadar bol karakterin olduğu bir oyunda çoğu şeyin bu kadar kusursuz yapılması çok hoşuma gitti. Tabii bunlar benim şahsi fikirlerim :) Oyunun bitmesine gerçekten üzüldüm ve bunu her oyun için söylemem :D Ayrıca yapımcımızın yeni oyunu ''Vinovella University'' şu an v3 sürümünde, o da çok başarılı bir oyun. Dilerseniz yeni yapıma da bakabilirsiniz.

Sitemizdeki sürüm ''Extended Sürümü'' değil, Extended ile oyuna bolca sahne eklendi, umarım bu sürüm siteye en kısa sürede eklenir :) Ayrıca oyunumuz final verdi, umarım konu en kısa sürede güncellenir. Oyunumuz kesinlikle Türkçe çeviriyi hâk ediyor, umarım en kısa sürede çevirisi yapılır.

Buraya bir rehber linki bırakıyorum, rehber İngilizce ancak oyunun bütün sonlarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Link çok indirilmediği için kendini birkaç haftaya imha edebilir:

Üst Alt