Fashion Business - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Fashion Business

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 - 12 Ekstra
U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu 3 bölüm nasıl yükleniyor ya not defterindeki gibi yaptım olmuyor bi yardimci olsanız

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bu 3 bölüm nasıl yükleniyor ya not defterindeki gibi yaptım olmuyor bi yardimci olsanız
- Önce APK'yı kurup oyunu açın giriş yaptığınız her zamanki ekranı gördüğünüzde oyunu kapatın.
- Arşivden çıkan game klasörünü "Android\Data\fashionbusinessv18.adultoyunceviri.com\files" dizinine taşıyın veya kopyalayın.
- Kurulum bu kadar oyunu açabilirsiniz.

Bunları yaptığınız halde oyun düzgün bir şekilde çalışacaktır. Yine sorun yaşıyorsanız bir yerde yanlış yapmışsınızdır.

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki 2 bölümü bitirmeden yapıyorum ondan hata veriyor olabilirmi

U

Umutcangs1905

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 bölümü bitirmeden 3 bölümü yüklesem hata ondanmi veriyor çünkü her dediğinizi yaptım APK 2 tane çıkıyor hangisi yuklenecek

legolass

legolass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba 1. Bölüm ve 2. Bölümu denedim oyundan atıyor 5sn sonra android 11 8gb ram 8cekirdek

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyuna giriyor oyuna baslat dedikten 5snaniye sonra atıyor oyun kapanıyor yani
Android'de oynuyorsanız:

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa eğer 📰kayıt-dosyalarınız kanalını kullanabilirsiniz. Aksi bir durum olması halinde bana bildirin.

legolass

legolass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android'de oynuyorsanız:

Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir.

Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Olmazsa eğer 📰kayıt-dosyalarınız kanalını kullanabilirsiniz. Aksi bir durum olması halinde bana bildirin.
Dediklerini yaptım ama olmadı aynı hata devam ediyor bir kere telefin bile yeniden başladı bide şöyle bir hata cikti. Resim Yükle, Hızlı Resim Paylaş - resimyukle.io

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
legolass Yazılımcımız buna bir şey yapılamayacağını ve tamamen oyundan kaynaklı bir sorun olduğunu söyledi.

Üst Alt