Fashion Business - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Fashion Business

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 - 12 Ekstra
heydouglas

heydouglas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu oyundan daha iyisi var mı ya gerçekten , 1. bölüm türkçe buldum oynadım . 2. sezon yok hiç bi yerde , şuna gereken ilgi gösterilmiyor bence . Yabancıların en sevdiği oyunlardan biri . lütfen şu oyuna çevirin arkadaşlar rica ediyorum

HanDreafuLL

HanDreafuLL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerçekten çevirilmesini düşündüğüm oyunlardan biri. Umarım yakın zamanda çeviri listesine eklenir. Bu oyunun çevirilirse çok iyi olacağını düşünüyorum. Yapay zeka çevirisi bile olabilir aslında ama Yapay zeka ile çevirildiğinde pek kaliteli olmuyorlar.

S

Skyfatsa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bişey sorucam başka siteden oynamıştımda 2.sezonu nerde bitiyor burda

Kulaksizz

Kulaksizz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dave dosyasinda bı tek bende mi sıkıntı oldu ne zaman load yapsam ilk kayita atıyordu bende sildim valla

Swanky

Swanky

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyunun türkçe gelmesi lazım boş ver kadın basrol olma etkenini falan. Oyunun karakter tasarımı, oynanışı ve hikayesi diger çevirdiğiniz boş oyunlara nazaran gayet güzel bunu çevir bak nasıl patlıyor. Otur izle

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bu oyunun türkçe gelmesi lazım boş ver kadın basrol olma etkenini falan. Oyunun karakter tasarımı, oynanışı ve hikayesi diger çevirdiğiniz boş oyunlara nazaran gayet güzel bunu çevir bak nasıl patlıyor. Otur izle
Oyun Türkçe bir şekilde "Şubat İçerik Haftasında" yayınlandı.

P

pankili

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Episode 2'ye başladığımda oyun baya ilerden başladı ve sanırsam episode 2 için 2 parttan oluşuyor. Linklerde part 2 var. Ben mi bir yerde yanlış yapıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Episode 2'ye başladığımda oyun baya ilerden başladı ve sanırsam episode 2 için 2 parttan oluşuyor. Linklerde part 2 var. Ben mi bir yerde yanlış yapıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
O 2 partı indirmeniz gerekiyor 2.sezon 2 parttan oluşuyor.

Üst Alt