Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
E

EdSaon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2 de 0.18, 0.16 yida kapsıyormu yoksa ikisindede farklı içerikmi var,ayrı şeylermi yani

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
EdSaon Ayrı ayrı indirmeniz gerekmektedir. 0.16, 0.18'in içinde değil.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Boş olarak 14 top 32
1. Bölümü bitirdikten sonra oyunu silin, 2. Bölüm için yer açılacaktır böylece daha rahat bir şekilde kurabilirsiniz. 2. Bölüm başında oyun, size yaptığınız seçimleri soracaktır.

R

receps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Monicaya hizmetçi oluyor yatacak yer bulmamız isteniyor. yatacak yer buldukdan sonra kıyafetleri çıkarıp yatağa gidiyorum uyu diyorum ve ekran yavaşca kararıyor ve öylece bekliyor müzik devam ediyor fakat görüntü gelmyior sebebi ne olabilir.

G

griff

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bölüm 2 nin part 1 ini indirdim kurulum yerinde nota nereden bakacağız direk açmaya çalıştım olmadı Android'den indirdim

PlutoveNeptun

PlutoveNeptun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncelleme tahmini olarak ne zaman gelir

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Monicaya hizmetçi oluyor yatacak yer bulmamız isteniyor. yatacak yer buldukdan sonra kıyafetleri çıkarıp yatağa gidiyorum uyu diyorum ve ekran yavaşca kararıyor ve öylece bekliyor müzik devam ediyor fakat görüntü gelmyior sebebi ne olabilir.
Dediğiniz yer 1. Bölümdeki yer ise o bölümün sonuna geldiniz, 2. Bölümü indirin.

barmelow

barmelow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Bölümü bitirdikten sonra oyunu silin, 2. Bölüm için yer açılacaktır böylece daha rahat bir şekilde kurabilirsiniz. 2. Bölüm başında oyun, size yaptığınız seçimleri soracaktır.
reis öncelikle vize haftasında olduğumdan dolayı buralara pek bakamadım kusuruma bakma. Anlamadığım şey şu paket kurulduğunda 12 GB tan daha mı çok yer kaplıyor? çünkü ben onu da denedim b1 i silip diğer 2 yi kurmayı denediğimde de hata verdi yani

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
reis öncelikle vize haftasında olduğumdan dolayı buralara pek bakamadım kusuruma bakma. Anlamadığım şey şu paket kurulduğunda 12 GB tan daha mı çok yer kaplıyor? çünkü ben onu da denedim b1 i silip diğer 2 yi kurmayı denediğimde de hata verdi yani
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 4-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

barmelow

barmelow

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 4-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Teşekkürler

Procuk25

Procuk25

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Bölümler arasındaki fark ne yani son bölümü indirse hepsi gelir mi

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Barda (Shiny hole) bulaşık yıkamak için gidip tıkladığımda zaten yedim falan diyor. Çalışamıyorum ?

habiperes2

habiperes2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
uyicak bir yer bul diyo bir türlü bulamadım help please

S

sedaakpinar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android bölüm 2 yükleyince paket ayrışmasında sorun çıktı yazıyo inmiyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Android bölüm 2 yükleyince paket ayrışmasında sorun çıktı yazıyo inmiyor
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

H

Hannah89

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkini yüklediğimde açılmıyor paket ayrıştırılamıyor falan diyor ve sadece bu oyunda oluyor bu sorun

Üst Alt