Fashion Business Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Fashion Business Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 3 v9
M

Mehmetkpn123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 2. 2 0.18 de bütün sahneleri görebilmek adına yapacağımız seçimleri yazsanız çok iyi olur diğer türlğ tek tek seçmek çok yorucu

E

emrex17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jane ile sözleşme imzalıyorum restoranda yemek ye yeri geliyor onun için yönetici ile konuşmam lazım fakat benim karakter konuşmuyor ne yapmam lazım acaba

Fabrizia

Fabrizia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kardeşim madem güzel ahlaklı şeyler istiyorsun böyle bir oyunda ne işin var. Kusura bakma da çok kaliteli boş yapmışsın be.
oyunun böyle ilerleyeceği vahiy inmiyor masum görünüyordu değişti. seni niye geriyo aynen boş yapmışım boşum ben bak dalgana Herkes çok gergin memlekette :)

ilkhan123

ilkhan123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayatımda oynadıgım en iyi oyunlardan birisi teşekkürler

B

beneryn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İyi günler oyunun 3. sezon çevirisi yapılıcak mı?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Episode 2 Bölüm 1 indirdim kurarken uygulama indirilemedi hatası alıyorum bir çözümü var mıdır?
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Z

zLozer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
admin link i yenle kota aşımı diyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
admin link i yenle kota aşımı diyor
Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

I

iboshows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun kurulumunu detaylı bir şekilde nerde bulabilirim apk olarak

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu kadar yüksek boyuttaki oyunlara keşke torrent linkide ekleseniz, hoş olmaz mı ?

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
bölüm 3. ingilizce versiyonu çıktı. burda göremedim.

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hikayesi çok kaliteli, herşeye sahip bir kadın bir anda lağım faresine dönüyor.

Yapımcı olayları çok abartmış, oyunu uzun süreli yapmak için elinden gelen herşeyi denemiş ve bu hareketi oyundan soğumanıza neden olabilir. O kadar çok yan görev var ki lanet olsun içimdeki oyun aşkına diyorsunuz. Bir kadın bu kadar mı aşağılanır evet bu oyunda ne kadar aşağılanır ise daha fazlası yapılmış. Karakterin yerine kendinizi koyarsanız intihar edersiniz. Yan görevlerle beraber oyunda mantık açısından çok boşluk var ama belli bir zamandan sonra mantık aramıyor gönder gelsin diyorsunuz. Kötü günleri gördük daha kötüsü ne zaman gelecek diye bekliyorsunuz ta ta taaaam karşınıza çıkıyor.

Oynamanızı kesinlik tavsiye ediyorum, ama sıkılabilirsiniz belli bir zaman sonra, bu kadar kaliteli bir hikayeye ve oyuna bu renderlar yakışmamış bu konuya değinmeden geçemeyeceğim.

Oyunda taklacak bir durum yok görevler menüsünü takip ederseniz kolaylıkla oyun ilerleyecektir. Sırf oyunu zorlaştırmak veya uzun tutmak için para kazılmasını az tutmuş.

Adult oyun çeviri ekibini tebrik etmek isterim ki bu oyuna vakit harcayıp çevirmişler, kafa beyin bırakmaz oyun, çeviren arkadaş veya arkadaşlara teşekkür ederim. Ellerine sağlık.

Monica, sahip olduğun her şeyi geri alacağız biraz daha dayan :)

M

Myti

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam özgürlüğe kavuştuğumuz ilk gecede nerde kalacağız orda tıkandım

Üst Alt