Family Matters Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Family Matters Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 9
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Böyle güzel bir oyunu yarıda bırakan yapımcının kafasına yazık. Umarım oyuna tekrar başlayıp devamını getirir.
Yapımı bırakıldığı için indirmekte kararsız kalan arkadaşlar, oyunu indirip bırakılan kısma kadar oynamanızı tavsiye ederim.(y)
Yapımı tekrar başlandı diye duymuştum ama ne alemde bilmiyorum.

S

Silinen üye 28892

Rita, evet yapımcı geri döndüğünü açıkladı. En son 24 Haziranda, patreon hesabında bir paylaşımda bulundu sonrası bilinmiyor. Ama yeni bölümünün geleceği haberler arasında. Tabi ne zaman gelir bilinmiyor maalesef.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
bu oyunun 9 bölümü çıktı yayına döndü

W

wesil64

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Familly matters tekrar yapıma başlamış sanırım patreonda yazıyordu

C

cip09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni bölüm çıktı 9 ben gördüm başka sitede ne zaman neredeyse 1 ay olacak
Reis, Insta takip edersen adamlar zaten yeni bölümünün çıktığını biliyorlar. Sitede yüzlerce oyun var hepsini aynı anda çevirecek ekipleri yok. Sabır et, mutlaka çıkar. Bu site atlamaz merak etme. He İngilizcen iyidir, bekleyemem diyorsan alternatif çok oradan indirebilirsin. Düşün senin gibi kaç kişi şunuda çevir diye yazıyor adamlara, sonuçta insan bunlar.

Safakhd

Safakhd

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Ben anlamadım şimdi daha önce bu oyun vardı zaten oda 235 MB arasiydi yeniden direk buraya mi attınız yoksa değişiklik var mı syni yerde mi bitiyo ?

Reins

Reins

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Çevirmen
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Püü bittiği yere bak

Lazformation61

Lazformation61

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Ağaca sormuşlar, en çok neden korkarsın demişler. Balta demiş.

Ateş değil, yangın hepiniz yanarsınız. Hani balta tek tek keser. Keçi hepinizi yer, şeyini, fidesini. Sel, mel, yıldırım.

“Niye balta ey ağaç?” demişler ağaç ne demiş biliyo’ musun? Kökü benden de ondan demiş..

Çocuklar bana bi üç beş dakika müsade edin

Niki

Niki

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çok güzel oyun baya eylenceli )

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mafia tarzı oyunları seviyorum ya aksiyonu bol kızları çok iyi oluyor seviyorum böyle oyunları manyaks oyun herkese tavsiyemdir bu oyun efsane oyunlardan biridir 😋😋

dmog123

dmog123

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Depoda paket nerede bulamadım bir türlü yardımcı olabilecek var mı?

Üst Alt