False Hero Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe False Hero Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.39.1
D

Daruma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Var ya şu oyun en sevdiğim olabilir şimdiye kadar oynadıklarım içinde. Güncelleme gelmemiş ama neredeyse bir yıldır oyun yapımcısı bıraktı mı?

D

Daruma

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cevabımı kendim DC kanallarına bakarak buldum grafikler yarıdaymış metinler %70 daha çok var gibi. :SD

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda hiç sahne yok sanırım. sadece diyalog gibi duruyor doğru mu ?

K

killjoy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni surum geldimi uzun zamandir takip etmiyorum

K

Kurtskah

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine mi ntr yav nedir bu ntr sevdası arkadaş

O

oguzhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
NTR'a bu kadar düşman olan insanların olduğunu bilmiyordum. Ben çok zevk alıyorum. Bu kadar ön yargılı olmamalısınız...

Oyunu oynadım fakat bir süre sonra bırakmıştım, ne için bıraktım hatırlayamıyorum.. Ama güzeldi.. :confused::confused::confused::confused:

P

polibaba35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
google drive linkleri genellikle kırık sitenizde bir sürü oyunda bu böyle bilginiz olsun farlı linkler koymanız çok güzel fakat google drive da hız lımıtı yok daha etkılı mega veya cloud da hız limiti var iyi forumlar

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
google drive linkleri genellikle kırık sitenizde bir sürü oyunda bu böyle bilginiz olsun farlı linkler koymanız çok güzel fakat google drive da hız lımıtı yok daha etkılı mega veya cloud da hız limiti var iyi forumlar
Türkçe oyunlarımızdaki tüm google drive linklerimiz bir nedenden dolayı kullanılamıyor. Yenilenmeyecekte, bu yüzden alternatif linkleri kullanmaktan başka çareniz yok.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
GDrive linklerinde genel olarak bir problem var onları tek seferde değiştirmemiz mümkün değil. Mega ve Cloud'da hız sınırı yok. Mega'da sadece kota problemi var. Tarayıcı üzerinden indirme yapıyorsanız o yüzden dolayı hız konusunda problem yaşıyor olabilirsiniz bununda önüne geçmek için IDM veya FDM kullanmalısınız.

P

polibaba35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
GDrive linklerinde genel olarak bir problem var onları tek seferde değiştirmemiz mümkün değil. Mega ve Cloud'da hız sınırı yok. Mega'da sadece kota problemi var. Tarayıcı üzerinden indirme yapıyorsanız o yüzden dolayı hız konusunda problem yaşıyor olabilirsiniz bununda önüne geçmek için IDM veya FDM kullanmalısınız.
IDM ile sorun çözülüyorsa kullanıyım teşekkürler bilgi için 500 mb/s internetım var mega yada clouda girince 4-5 mb hızla ındırıyor sınır bozucu çok teşekkürler hızlı yanıt için

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
IDM ile sorun çözülüyorsa kullanıyım teşekkürler bilgi için 500 mb/s internetım var mega yada clouda girince 4-5 mb hızla ındırıyor sınır bozucu çok teşekkürler hızlı yanıt için
IDM ile sorun genelde çözülür mutlaka deneyiniz.

Son düzenleme:
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
IDM ile hiç bir problem yaşamazsınız. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Üst Alt