Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam sesler yok bende sizlerde de öylemi

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
3.sezon ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?

R

respeans

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu ozel gorev ne biliyomusunuz diger hickimsenin hikayesine devam edemiyorum hepsinde bu gorevi istiyor

Ekli dosyalar

• IMG_20231010_201629.jpg
    IMG_20231010_201629.jpg
    109.3 KB · Görüntüleme: 28
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu ozel gorev ne biliyomusunuz diger hickimsenin hikayesine devam edemiyorum hepsinde bu gorevi istiyor
Tüm karakterleri açtıysan muhtemelen Amy ve Jessica görevlerinde ilerlememişsindir, tüm karakterleri açmadıysan da öğlen vakti odandaki telefona tıkladığında yeni bir görev dizisi açılacak.

N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Her karakteri yavaş yavaş oynaman lazım sophie görevleri isterse elliedede telefon beklemen gerek ilk başta bende afallamıştım

R

respeans

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tüm karakterleri açtıysan muhtemelen Amy ve Jessica görevlerinde ilerlememişsindir, tüm karakterleri açmadıysan da öğlen vakti odandaki telefona tıkladığında yeni bir görev dizisi açılacak.
Tum karakterleri bitirdim ve hepsine bu ozel gorev (etkinlik) yaziyor ogle vakitlerinde odamdaki telefonda da birsey cikmiyor takildi kalfi oyun bu sekilde

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acik Dunya mi bu yoksa Gorsel Roman seklin de mi

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben Gorsel Roman Oyunlarini dha cok seviyorum Acik Dunya sevmiyorum kasma ve tus islevselleri gec duyarli oluyor coqu oyun da o yuzden de Beni Acik Dunya Oyunlarin dan soquttu

N

Necromancerr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben Gorsel Roman Oyunlarini dha cok seviyorum Acik Dunya sevmiyorum kasma ve tus islevselleri gec duyarli oluyor coqu oyun da o yuzden de Beni Acik Dunya Oyunlarin dan soquttu
Hem görsel roman hem açık dünya işte :D birden fazla karakterle uğraşıyorsunuz , gizli sahneleri arıyorsunuz vs

C

cemrekartworks

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk oynadığım oyunlardan bir tanesidir bende yeri çok ayrı.

M

mutlu116

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.sezon apk sını dün indirdim. Oyuna girdiğimde güncelleme var uyarısı veriyor. Benim indirdiğim apk boyutu 791mb ancak link kısmında daha düşük. Güncelleme için tekrar indirip kurmamız mi gerekiyor?

Üst Alt