Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
Kumar

Kumar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
BUG falan yok dimi bu oyunda ? indiriyom.3 Sezonu ne zaman gelcek? 🤠:coffee:

Karaejderkral

Karaejderkral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu hatirladim sevdigim bir oyun en son koltukda bitmisdi uvey annemizle acaba guncellendimi guncellenmedimi bir iki yil oldu heralde ilk cikdiginda oynamisdim bilgi verecek olan varmi acaba

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirmeyi çözemedim megaya tıklıyorum linke git diyorum hep başka siteler açılıyor mega açılmıyor lütfen yardım

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2.sezonuda bitirdim arada sıkılsamda gayet güzeldi elizabeth favorimdi ama diğer kızlarda iyiydi çok teşekkürler
Yardım bölümünde açtığın konuya cevap yazdım.
hocam şu 2 resimdeki bikinili kız hangi oyundan

B

bt1030

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk sezonu oynadım bitirdim sorun yoktu. 2. yi açtığımda yazılar seçenekler geliyor ama arkadaki resim k.adı şifre girdiğimz ekran, orası hiç değişmiyor yardımcı olabilicek var mı?

B

bt1030

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ilk sezonu oynadım bitirdim sorun yoktu. 2. yi açtığımda yazılar seçenekler geliyor ama arkadaki resim k.adı şifre girdiğimz ekran, orası hiç değişmiyor yardımcı olabilicek var mı?
örnek;resim_2023-09-09_114535598.png

Son düzenleme:
A

Abazakoala

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mesela direk sezon 2 indirsek devam edebiliyor muyuz yoksa save dosyası mı gerekli being a dik 3. Sezonda olduğu gibi

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Mesela direk sezon 2 indirsek devam edebiliyor muyuz yoksa save dosyası mı gerekli being a dik 3. Sezonda olduğu gibi
Hikaye bütünlüğü için direkt ikinci sezondan başlamanı tavsiye etmem ancak kayıt zorunluluğu yok, ilk sezonda yaşananları kısa bir özet geçip ikinci sezona başlatıyor.

E

Emin1099

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu nasil sıfırlarim bastan baslamak istiyorum

CeeS_Zero

CeeS_Zero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.sezonda yaptıklarım 2.sezonu etkiliyor mu ? yoksa 1.sezonun sonu sabit mi ?

Üst Alt