Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Echoes of Lust (Lust Theory) Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
S2B8
A

Arzat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
😂😂😂 Utançdan çıldıracam olum böyle sahneler nasıl geldi akılarına yapımcıların çevirmenlerde Öyle güzel çevmirş ki delirdim resmen

G

Geus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga kafayı yicem ne yapsam şuan ona gerek yok diyor kimseyle konuşamıyorum hiçbir yere gidemiyorum aktif görevlerde de bir şey yok bitti mi bu naptı? En son Emma'yı buldum o kadar

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Aga kafayı yicem ne yapsam şuan ona gerek yok diyor kimseyle konuşamıyorum hiçbir yere gidemiyorum aktif görevlerde de bir şey yok bitti mi bu naptı? En son Emma'yı buldum o kadar
Aktif göreviniz yoksa mevcut sürümün sonuna gelmişsinizdir.

O

Orantısızorangu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güncellemeyi nasıl yapacağım

O

Orantısızorangu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapamazsın, yeni sürümün çıkmasını bekleyeceksin, çıkınca eskiyi silip yeniyi yükleyeceksin. He Türkçe çıkmasını bekleyemiyorum diyorsan sitede İngilizcesi mevcut son sürüm. Onu indir...
Teşekkürler👍🏼

Z

Zeus2525

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yaw bu Jessica bin laptopu şifresi nedir acaba

K

komodo21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gardeş linkler hep apk diyor pc degil mi bu sürekli chrome adblock ekle dıyor dosya ındıre tıklıyorum play store bılınmeyen bı adblock uygulamasına yonlendırıyor bune ayak anlamadım yav lınk atın bana ozelden türkce oyunu bı ındıremedım gitti yav

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
merttabak

merttabak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Erişim reddedildi hatası alıyorum Silence

Moderatörün son düzenlenenleri:
FUckBoss

FUckBoss

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Sezon 2 de sezon 1 var mı ?

arda.yaani

arda.yaani

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şansıma bak tamda bugün indirmiştim oyunu.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
''Inceton Games'' Visual Novel oyunlarının en kaliteli render yapımcısı olmasa da ki ilk beşi zorlar. Ancak animasyonlar konusunda kesinlikle zirveyi oynayabilir. ''Echoes of Lust'' ismiyle seriye başlayan ''Inceton Games'' ikinci sezonun ismini değiştirerek ''Lust Theory'' ile seriye devam ediyor. Animasyonlar konusunda genellikle hareket etme ve ortam oluşturma hususunda baya zamanınızı alsa da ki, diğer ''Visual Novel'' yapımcıları gibi hazır asset hareket animasyonlarını kullanmadığını görüyoruz. Birden fazla oyun oynadıysanız eğer animasyonların hep aynı olduğunu görmüş olabilirsiniz. Genellikle kendine özgü animasyonlar tasarlayan çok az yapımcı vardır.''Inceton Games'' de bunlardan biridir.:unsure:

Takdir ettiğim bir iş çıkardıklarını söyleyebilirim. Ancak herifler oyun firması gibi kendine has ofis açmış 30 veya daha fazla güçlü donanımları olduklarını gördüm. Birden fazla oyun veya hızlı güncelleme çıkarmalarına şaşmamalı, ''Lust Theory'' serisinin animasyonları kaliteli ve her açıdan iyi duran sahneleri ile doludur. Son güncelleme ise bu durumu baya yükseğe çıkarıyor. ''Megan'',''Sophie'',''Elizabeth''
''Amy'',''Jessica'', ''Zoe'',''Ellie'' ve ''Nicole'' threesome animasyonları çok iyi görünüyor. Bu son güncelleme ile ''Inceton Games'' resmen kalitesini konuşturmuş diyebilirim.:sneaky:(y)(y)(y)(y)(y)Emeğinize sağlık.:giggle:

Üst Alt