Dreams of Desire Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Dreams of Desire Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
''Dreams Desire: Definitive Edition'' çıktı; Oyuna baya animasyon ve kaliteli renderlar eklenmiş, oyun kalite bakımından da seviye atlamış.Umarım başka yapımcılarada örnek olur ve gelişmemiş bir çok oyunada Remake ya da Remastered sürümlerini yaparlar.:geek:

C

cip09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adminler bir cevap alabilir miyim rahatsız olmazsanız? Bu oyunun Definitive Edition versiyonunu çevirecek misiniz ya da çevirilecekler listenizde ekli mi?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yapımcımız oyuna ''Definitive Edition'' ekledi ve oyuna animasyonlar geldi, oyunun hareketli animasyonları muazzam, mutlaka göz atılması lazım. Ben animasyon yokken oynamıştım , ancak animasyonlu olması oyunu çok büyük derecede seviye atlatmış...

Oyunun hikayesi de güzeldi ve tek eksiği animasyonlarıydı, yapımcının oyuna animasyon eklemesi gerçekten çok güzel oldu. Oyunu indirip ikinci kez oynayacağım :) Bundan önceki yorumum animasyonsunuz sürüm içindi , o yorumdaki animasyon yok şeklindeki yoruma takılmayın. Oyun güncelleme aldı , umarım ileride yorumları daha sonradan düzenleme şeçeneği gelir :)

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Yapımcımız oyuna ''Definitive Edition'' ekledi ve oyuna animasyonlar geldi, oyunun hareketli animasyonları muazzam, mutlaka göz atılması lazım. Ben animasyon yokken oynamıştım , ancak animasyonlu olması oyunu çok büyük derecede seviye atlatmış...

Oyunun hikayesi de güzeldi ve tek eksiği animasyonlarıydı, yapımcının oyuna animasyon eklemesi gerçekten çok güzel oldu. Oyunu indirip ikinci kez oynayacağım :) Bundan önceki yorumum animasyonsunuz sürüm içindi , o yorumdaki animasyon yok şeklindeki yoruma takılmayın. Oyun güncelleme aldı , umarım ileride yorumları daha sonradan düzenleme şeçeneği gelir :)
Şu an oyunu oynadım ancak Definitive Edition henüz Adult Oyun Çeviri'ye eklenmedi sanırım. Global bir yerden indirmek zorunda kaldım. Arkadaşlar oyun taş devrinden mekanik devre yükselmiş. Şunu söylemek istiyorum; bu oynadığım ilk 5 oyun arasına girdi. O animasyonlar nedir öyle . Oyunu bitirenler mutlaka bir kez daha dönüp oynasınlar , oynamayan çok şey kaçırır. Oyuna ait yapılmış birkaç mod var, bunları mutlaka indirin , hiçbir sahneyi kaçırmıyorsunuz böylelikle. Eskiden yorumuma dosya ekleyebiliyordum ancak şu an eklenmiyor sanırım. Global forumlara bakıp bu modlara erişebilirisiniz , isim vermeyeyim etik olmaz :) Umarım Adult Oyun Çeviri bu oyuna hem Türkçe yama getirir hem de bahsettiğim modları oyuncular için siteye yükler :)

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Şu oyunu her gördüğüm zaman indiriyorum en sevdiğim oyundur kendisi..

D

dewils5050

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunlar site vs her şey çok güzel de linklerinizin %80 i ya ölü ya da hız sınırı var.

Reins

Reins

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Çevirmen
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu sürüm 'Definitive Edition' mı yoksa eski versiyon mu?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba;

Anamus linki patlak ve Coloud indirdigim zaman da dosya Turbo hatası veriyor. Ama açık dosya veya sanal makine yok. 6 tane sitenin oyunu yüklü hepsi çalışıyor. Vakti olan bir Admin arkadaş dosyayı Anamusa tekrar yükleyebilir mi? Tşkler.

The file you are looking for does not exist!​

The file you were looking for could not be found.​

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Merhaba;

Anamus linki patlak ve Coloud indirdigim zaman da dosya Turbo hatası veriyor. Ama açık dosya veya sanal makine yok. 6 tane sitenin oyunu yüklü hepsi çalışıyor. Vakti olan bir Admin arkadaş dosyayı Anamusa tekrar yükleyebilir mi? Tşkler.

The file you are looking for does not exist!​

The file you were looking for could not be found.​

Tüm linklere aynı dosyalar uploadlanıyor. Turbo hatası almanız sizden kaynaklı bir şeydir. Görev yöneticisine dikkatli bakarak oyunun adının olduğu programları ya da turbo yazan programları kapatın.

R

rookie6891

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Definitive Edition sürümü gelecek mi ?

Bahvan47

Bahvan47

Kayıtlı Üye
Kredi