Dreams of Desire Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Dreams of Desire Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0.3
Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Güzel oyun tavsiye edilir

Q

qraurken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güzel ,hikayesi güzel, farklı sonları var ve no more secrets deki gibi sonlarını görebiliyorsunuz.
tek sıkıntı, yapay zeka olduğu için bazı metinler sinir bozucu.

Rec0

Rec0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karakterler,Görüntü Ve Akıcılık Güzel Benim Gördüğüm 2 Sıkıntısı Var 1. Oyun İçinde Karakterlerin Değerleri Var (Gece Ve Gündüz Kazanılan) Onların Tablosunu Görebilsek Daha İyi Olurdu Seçimleri Ona Göre Yapardık 2. İse Yapay Zeka Olduğundan Dolayı Bazı Yerlerde Kafanız Karışabilir Bunların Dışında Çok Güzel Tavsiye Ederim.

BitterKinder

BitterKinder

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tek sıkıntı altyazılar başka sorun yok altyazilar insanı delirtir

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Bu oyun aslında daya iyi olabilirdi.Bu kadar güzel görsellik barındıran bir oyunda sahnelerin geçişli resimler ile sağlanmış olması ve bir tane bile render olmaması çok üzücüydü.Oyundaki görseller gerçekten muazzam olmuştu.Ancak yapımcı bu kadar güzel görseller yapabilirken oyuna neden hiç render koymamış insanın aklı almıyor.Sanırım bütçesi yetmedi.Yapımcının Midnight Paradise oyununun da geliştiricisi olduğunu düşünürsek,akla gayet mantıklı geliyor.

Oyunun hikayesi kendine has olmuş.Ancak işlenişini kişisel olarak beğenmedim.Lambadan bir cin çıkıyor ve iki üç tane büyülü söz ile her şey oluveriyor.Aslında oyunun başlarında buna bir şey demedim.Çünkü oyunun kendine özgü bir hikayesi vardı ve her ne kadar iyi işlenememiş olsa da hikaye güzeldi.Ancak oyunun ortasına kadar gayet makul bir şekilde giden hikaye,oyun sonunda çok basit bir şekilde bitiyor.Sanki hikaye ''oldu da bitti maşallah'' gibi çok basit bir şekilde bitiriliyor.

Ben oyunun görsellerini de,hikayesini de fena bulmadım.İşleniş kısmı biraz daha iyi olmuş olsa oyun kusursuz olurdu.Ayrıca oyunu oynadıktan sonra bütün sonları görebilmemiz çok güzel olmuş.Diğer türlü sil baştan bütün oyunu oynamak insanı çok bayıyor.Yapımcının en azından oyunun bütün sonlarını görmemize izin vermiş olması,çok güzeldi.Aynı zamanda oyunun arka planında müzik de bulunuyordu.En azından metinleri okurken arkada hoş müzikler de bizlere eşlik ediyordu.

Kesinlikle vakit ayırılması gereken bir oyun.Şahsi olarak hikayenin işlenişi beğenmemiş olsam da,kendine has bir hikayesi olması güzel.Bu anlattıklarım hikayeyi beğenmedim anlamına da gelmiyor.Hikayeyi çok beğendim,ancak işlenişi iyi değildi.

Güzel bir oyun motoru ile renderlanmış olsa ve hikayesi daha makul bir düzeyde işlenmiş olsaydı,bu oyun top seviyelere oynarmış.
Denenmesi ve vakit ayırılması gereken bir oyun.Oynarken sizi pişman etmeyecek bir oyun olduğunu düşünüyorum.Beklentinizi yüksek tutmazsanız ve oyunun başlarına dayanabilirseniz,oyunda iyi bir vakit geçirebilirsiniz.

gollem55

gollem55

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ya bu Traceyin odasında belegeler nerde 1 saaattir bulamadım

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe Yapay Zeka oyunları ve Türkçe Çizgi Romanlar 7 Martta herkesin erişimine açılacak. 8 mart oldu ama açılmadı daha bunun sebebini bilen var mı acaba ?

boko

boko

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 2
Kredi
0$
Mega linki neden yok bu oyunda

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Hocam oyunda animasyon varmı?
Ne yazık ki.görselleri harika ancak sahneleri geçişli resimler ile sağlanıyor :)
Oynamaya değer oyunlardan birisi.Eğer hareketli animasyonlar sizin için önemli değilse deneyebilirsiniz.

SC0RPI0N

SC0RPI0N

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başrol karakterin beynine tükürim, mal gibi seçimler yapıyor. Oynarsanız bana hak vereceğinizi düşünüyorum tabi yapay zeka çevirisinden anlarsanız.

Üst Alt