Depraved Awakening Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Depraved Awakening Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
F

fallegan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Selamlar, indirme linkine tıkladığım aylink kısaltma servisi Lütfen vpn kapatıp sayfayı yenileyin hatası veriyor. Vpn v.s kullanmıyorum ayrıca windowsta da aynı sorun mevcut. 2 3 tarayıcı da denedim. Link kontrol etme şansınız var mı ya da değiştirme?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Windows linkleri bozuk, bakmanızı tavsiye ederim.

M

muro_3301

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başlayalım bakalım, baya sevilmiş bir oyun.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Favori oyunlarımdan.

M

mustafa445566

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceden oynayıp bitirmiştim şimdi bidaha oyniycam

L O R D

L O R D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye akışıyla ve gerek sahneleriyle güzel bir oyundur oynamanızı tavsiye ederim.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Uzun bir oyun ama 1-2 saatdede kasarsan ölürsün Çoklu sonlu ve seçimli akıllı ol keyfine bakkkk. Diger her şey bildigin gibi.....

Zevkler ve Renkler......

Penetrator God

Penetrator God

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.wattpad.com
Kredi
0$
Kesinlikle oynamanızı önerdiğim bir oyun. Sırf hikayesi için oynanır zaten.

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda istatistik hilesi var mı?
İstatistik hilesi dediğiniz tam olarak nasıl bir şey bilmiyorum ama ben oyunu yeni bitirdim ve bahsettiğiniz hilenin oyunda olabileceğini düşünüyorum. Oyunun sol üst köşesinde kızlarla ilişki puanlarımızı takip edebildiğimiz açılıp kapatılabilir bir puan tablosu var. Ayrıca oyunun başında bize detayını hatırlamıyorum ama bir şeyleri aktif etmek isteyip istemediğimiz soruluyor. Ben aktif ettim ve oyunu oynarken bazı diyaloglar yeşil renkle işaretlenmişti. Bir de bazı durumlarda yanında "MOD" ibaresiyle belirtilmiş seçimler vardı. Mesela normalde oyun sadece bir kızı seçmenize izin verirken bu "MOD" ibaresi olan seçenekte her ikisini de seçebiliyordunuz. Hileden kastınız bunlarsa evet oyunda var.

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yakın zamanda pek çok oyun oynadım. Oynadığım bu oyunlar ortamalama denilebilecek seviyede yapımlardı. Üstüne şimdi bu oyunu oynayınca afallamadım desem yalan olur. Menü tasarımından grafiklerine, müziklerine, yapılan seçimlerin sonuca etkilerine, karakter gelişimine, oyun hikayesine, hikayenin işleniş biçimine her şeyiyle ortalamanın çok üstünde bir işle karşı karşıyayız.

Hikaye bakımından çok daha iyi kitaplar ya da filmler var ama bir oyun içinde üstelik adult bir oyun içinde derinlikli bir hikaye işleyebilmek. Oyunun adult tarafını yeterince beslerken bir taraftan da bu hikayeyi oyun mekaniklerini kullanarak zenginleştirebilmek pek kolay bir iş değil. O yüzden bu anlattıklarımın hepsini bir arada düzgün çalışır bir mekanizma haline getirebilmeleri bile başlı başına takdire şayan bir durum.

Oyunda mod desteği var ve bu sayede ideal denilebilecek son ya da sonlara daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. Bu mod desteği sayesinde ben ekstra rehber takip etmeye gerek duymadım. Kullanmak istemezseniz oyun başında size soruluyor bu mod desteği meselesini kapatıp o şekilde de devam edebiliyorsunuz. Ben aktif edip oynadım. Kapalı oynanan haline vakıf değilim.

Oyunun hikayesiyle ilgili spoiler belirterek bir kaç kelam edeyim:

Polisiye bir hikayede biz eski polis, yeni özel dedektif olarak yer alıyoruz. Son aldığımız işte bir iş adamının karısı ile ilgili bilgiler toplamışız ve bu bilgileri işverene teslim etmişiz. Kısa bir süre sonra bu iş adamı şüpheli şekilde ölüyor. İntihar mı etti, öldürüldü mü? Bu mevzuyu araştırmaya başlıyoruz. Bu araştırma sırasında klasik olarak boyumuzdan büyük işlere burnumuzu sokuyoruz. Pek çok kadınla tanışıp pek çoğuyla da cinsel ilişki yaşıyoruz ama bu ilişki yaşama durumları oyun içinde bir mantığa oturtulmuş. Yani öyle sırf adult oyun, bulduğuna yapıştırdan ziyade bunu geliştirilen bir ilaca bağlamışlar. Çok orjinal bir fikir değil belki ama "Adult oyun hadi sevişin" den daha naif bir fikir. Ayrıca oyunda bariz bir şekilde BDSM türüne yer verilmiş. Bu da yine biraz önce sözünü ettiğimiz ilaçla bağlantılı bir durum.

Bir polisiyede görebileceğiniz pek çok klişe burada da var. Elleri kolları her yere uzanan kötü adamlar, kötü adamlara hizmet eden yozlaşmış devlet adamları, çözülmesi gereken gizemli ölüm, kötü şeyler yapsa da iyi tarafı daha ağır basan baş kahraman ve ona aşık güzel kız ya da kızlar. Daha bunun gibi bir sürü klişe bu oyunda da var ama klişe de olsa bu oyunda olduğu gibi güzel işlendiğinde ortaya enfes işler çıkmasını sağlıyor.

Oyunun kendine özgü karanlık bir renk paleti var. Ben şahsi olarak karanlık temaları sevmiyorum ama oyunun polisiye ve dramatik yapısı düşünüldüğünde bu tema seçimini anlayabiliyorum. Bu oyuna yakıştığını kabul etmek lazım.

Netice olarak oyun muhakkak oynanması gereken oyunlardan biri olmuş. Oynayın oynattırın.

Üst Alt