Depraved Awakening Türkçe 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Depraved Awakening Türkçe 1.0

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
reis oyuna girerken hesabı giriyorum yanlış diyor çözümü nedir
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Eren Jaeger

Eren Jaeger

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
efsane oyun boş zamanınız varsa kesinlikle deneyin

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Çoklu finalleri olan gidişata kendi etkimizin olduğu güzel bir oyun

F

firecape

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
güzel oyundu Eddie'ye acıdım yazık adama karısı ile mc nin sahnesi iyiydi:D Bir de adama diyor sen televizyon izlemeye devam et:D

tekiro07

tekiro07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hatırladığım kadarıyla güncelleme geldiği zaman güncelleme tarihi de yazıyordu ilk sayfada fakat şuan sadece paylaşılan tarih yazıyor.Biz de haliyle ben su sürümü oynadım mı oynamadım mı emin olamıyoruz.Lütfen oyuna bir güncelleme geldiği zaman güncelleme tarihini de yazar mısınız biz de bu sayede oyuna güncelleme gelmiş mi gelmişse ne zaman gelmiş anlayabilelim.Teşekkürler

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Hatırladığım kadarıyla güncelleme geldiği zaman güncelleme tarihi de yazıyordu ilk sayfada fakat şuan sadece paylaşılan tarih yazıyor.Biz de haliyle ben su sürümü oynadım mı oynamadım mı emin olamıyoruz.Lütfen oyuna bir güncelleme geldiği zaman güncelleme tarihini de yazar mısınız biz de bu sayede oyuna güncelleme gelmiş mi gelmişse ne zaman gelmiş anlayabilelim.Teşekkürler
Bu oyun çok uzun süre önce final olduğu için konuda sadece paylaşılan tarih yazıyor. Final olmayan oyunlardaki paylaşılan tarih, yamanın güncellendiği tarihtir.

QuanEx

QuanEx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye ve render kalitesi olarak iyi. Seçimlerin hikayeyi etkilediği, birden fazla sonu olan uzun soluklu bir oyun oynamayanlara tavsiye ederim.

A

antimania

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun mükemmel

bu oyun gibi, akışını bizim yönetmediğimiz (harita çıkıp yönlendirme yapmamaktan bahsediyorum) oyunlar nelerdir acaba?

P

polatalemdar363

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin oyuna girip kullanıcı adımı ve parolami yazdıktan sonra bu hatayı veriyor farklı oyunlar indirdim onlardada aynı hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-03-21-45-27.png
    Screenshot_2021-05-03-21-45-27.png
    75 KB · Görüntüleme: 7
Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
CiciBird

CiciBird

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En güzel dedektiflik adult oyunlarından biri olabilir aşırı etkilendim öneririm.

G

Gwynn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girdiğim zaman hata veriyor. Kullanıcı adını ve şifreni girmeden önce oyunu açtığım gibi hata veriyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim ?

E

Emo151

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
pcye mega linki eklermisiniz ve g drive linki kırık

Üst Alt