Daily Lives of My Countryside - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Rpgm Daily Lives of My Countryside

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.2.9.1
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri53.jpg
GENEL BAKIŞ

Hayatının geri kalan kısmı için kırsal kesimine yerleşen bir çocuğun hikayesi. Güzel kırsal yaşamın tadını nasıl çıkarmak istiyorsun? Elindeki bütün imkanları kullanacak mısın ? Peki seni neler bekliyor. Oyna ve gör. İyi oyunlar

Paylaşılan Tarih: 30.12.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2.9.1
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.27 GB
Oyun Konuları
2DCG, 2D game, Male protagonist, Animated, Big tits, Big ass, Dating sim, Humor, Voyeurism, Handjob, Sleep sex, School setting, MILF, Groping, Sandbox
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Daily Lives of my Countryside oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

PIXELDRAIN - MIXDROP

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri104.jpg AdultOyunCeviri107.png AdultOyunCeviri106.png

Son düzenleme:
N

Nuada

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun çok iyi. Lust epidemic ile aynı tarzda yapılmış. Şimdilik 4 sahne felan var. Bu oyunun güncellemesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Darkleader35

Darkleader35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun geliştirilmeye ihtiyacı var.Lust epidemic gibi uzun değil şuanlık (Bunun nedeni oyunun hala bitmemesi) birkaç güncelleme aldıktan sonra tadından yenmez.

L

luwriy

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu nasıl durdurup save alma kısmını açıyoruz? yanlışlıkla bi kere açtım orayı ama şimdi nerden olduğunu bulamıyorum

Kenk

Kenk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun android veya mobilde oynanmıyor boşuna yüklemeyin o yatakda olan sahnelerde bir şey yapamıyoruz ya da 2-3 saat boyunca rastgele belirli yerlere basmanız lazım şansınız varsa yapabiliyorsunuz kıyafet çıkartmayı falan yapamıyorsunuz yapamayıncada oyunu devam ettirmenin ne anlamı var

O

Omer berat akbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin bu oyunun 0.1.9 sürümü çıktı buraya eklermisin

Darkleader35

Darkleader35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkinde dosya silinmiş tekrar yükler misiniz?

B

Babako80

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim ama türkçe değilmiş neden

A

alibab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
link bozuk yenileyebilir misiniz (The file you are trying to download is no longer available.)diyor

A

alibab

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyununu indirdim ingizlice çıktı, Türkçe çevirisi var mı ? Varsa link atabilir misiniz

C

_celalayd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
CİDDEN ÇOK İYİ OYUN YENİ SÜRÜMÜ NE ZAMAN GELECEK KURUDUM KALDIM

Üst Alt