Corruption Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Corruption Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba dostlar oyun bende takılıyor bir sonraki sahneye geçmesi uzun zaman alıyor böyle olunca çok sıkıcı keyifsiz oluyor bunu nasıl düzeltebilirim ve başka yaşayan var mı bu sorunu oyunu birkaç sefer tekrar indirip kurdum hep aynı maalesef bir yol yordam gösterin üstatlar

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Merhaba dostlar oyun bende takılıyor bir sonraki sahneye geçmesi uzun zaman alıyor böyle olunca çok sıkıcı keyifsiz oluyor bunu nasıl düzeltebilirim ve başka yaşayan var mı bu sorunu oyunu birkaç sefer tekrar indirip kurdum hep aynı maalesef bir yol yordam gösterin üstatlar
Oyunu oynamadığım için tamamen tahmini konuşabilirim ancak bazı oyunlarda optimizasyon problemleri olabiliyor maalesef, cihazından kaynaklı da olabilir, yapacak çok da bir şey yok.

M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu oynamadığım için tamamen tahmini konuşabilirim ancak bazı oyunlarda optimizasyon problemleri olabiliyor maalesef, cihazından kaynaklı da olabilir, yapacak çok da bir şey yok.
Merhaba belki oynadığınız oyunlardan olabilir diye yazıyorum aynı sorunu MilfsOfSunville-Season-1-pc ve Rick and Morty Another Way Home r3.6 - Adult Oyun Çeviri bunda da yaşıyorum en son olanlar
daha önceden olanlarda var ancak isimlerini hatırlamıyorum

P

Pepeyarragi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna benzer bol bol ntr herşeyin benim elimde olduğu oyunlar önerebilir misiniz

Ç

Çömez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geçen ay yanlışlıkla silmiştim tekrar bulabildiğime çok mutu oldum neredeyse 1 aydır oyunu arıyordum 🤣🤣

P

Parola2341

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar corruption oyununda okulu yozlaştıramıyorum(sabahları salona giriyorum müdür konuşma yapıyor bitiyor öğlen zamanlarında da voleybol oynuyorlar) ve TV istasyonunda video için iş ilanı verdim ama bir şey olmadı ayrıca bilgisayardaki şifreyi bilen yardımcı olursa çok güzel olur

Z

Za.man.daR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cloud dan her 2 dosyayı da indirdim. Bir .exe bir .aoc indi. ".exe" yi çalıştırınca aşağıdaki hatayı alıyorum her seferinde. Bu arada uyumluluğa dokunmadım sadece yönetici olarak çalıştırıyorum. Sorun nedir? Nasıl çözebilirim? Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Uygulama Hatası.PNG
    Uygulama Hatası.PNG
    10 KB · Görüntüleme: 8
F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba android sürümünü indirdim telefonda 5 gb boş alan olmasına rağmen yükleye bastığım da uygulama yüklenemedi hatası veriyo

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
merhaba android sürümünü indirdim telefonda 5 gb boş alan olmasına rağmen yükleye bastığım da uygulama yüklenemedi hatası veriyo
Bra, apk'ları 4 e katlanmış kağıt parçası gibi düşün yani 5 değilde sana minimum 8-12 arası yer lazım

5

512

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indiriyorum giriş yapıyorum ama sonrasında yükleme ekranı bitmiyor silip yüklemeyi de denedim malesef işe yaramıyor

Üst Alt