College Kings - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy College Kings

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 2 - 2.0.1
Pkunnn

Pkunnn

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
1$
oyunu steamden alıp bitirmiştim keşke burda olduğunu önceden görseymişim. Sanırım bütün yollarını gördüm yeni sezonunu beklemek lazım. Bu arada nasıl çeviri yapacağımı bilsem bunu ben çevirirdim :p

R

Ruth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
act 4 part 2 çıkmış ekleyebilir misiniz

D

dsac32

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gofile yerine başka indirme sitesi koyarmısınız go file da 14gb ye geliyor indirmeyi bırakıyor.

Cranky

Cranky

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
Keşke türkçe çevirisi gelse uzun zamandır çevirisini beklediğim oyunlardan biri :)

D

Dwaid276

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Final yaptığında android e gelir mi ?

ChesterVincent

ChesterVincent

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 2 Act 3 çıkmış. Burada Act 2 Part1. Oynaması gayet güzeldi umarım güncellenir. Ayın 14'nde Act 2 Part 1 geliyor yinede alacağım.

ChesterVincent

ChesterVincent

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 2 Act 3 çıkmış. Burada Act 2 Part1. Oynaması gayet güzeldi umarım güncellenir. Ayın 14'nde Act 2 Part 1 geliyor yinede alacağım.
yanlış bilgi vermişim. 3 part olduğunda 1 act oluyormuş ve College Kings 2 Act 1 şuan buradaki ile neredeyse aynı. Sanırım arasında bir part fark var.

R

rookie6891

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
böyle güzel bi oyunun neden türkçe çevirisi çıkmıyor :(

A

Alihan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun cidden çok iyi ancak bunun mobilide var ama sanırım burda yok çevirisini de bence yapılması lazım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bu oyun cidden çok iyi ancak bunun mobilide var ama sanırım burda yok çevirisini de bence yapılması lazım
Çok fazla istek gelirse değerlendirmeye alınabilir. Mobil versiyonu ise fan tarafından yapılmış olabilir o yüzden dolayı link koyulmamıştır.

Üst Alt