Çevirmemizi istediğiniz oyunlar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Anket Çevirmemizi istediğiniz oyunlar

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
L

lemows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
New Coral City başka bi oyun birçok oyun denedim bence en iyi açık ara oyun, ve çok yönlü birçok seçenek sunan hikaye tabanlı oyun açık dünya oyunları daha hoşuma gitsede kendine bağlayan tarzı var birçok kişi bilmiyor zaten, bence çevirilse herkese bağımlılık yapacak bi oyun

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
New Coral City başka bi oyun birçok oyun denedim bence en iyi açık ara oyun, ve çok yönlü birçok seçenek sunan hikaye tabanlı oyun açık dünya oyunları daha hoşuma gitsede kendine bağlayan tarzı var birçok kişi bilmiyor zaten, bence çevirilse herkese bağımlılık yapacak bi oyun
Türkçe yapay zeka çevirisi mevcut.

L

lemows

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe yapay zeka çevirisi mevcut.
Evet gördüm ama türkçe çevirisi olsa hiç fena olmaz hemde sizin elinizden :)

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The_Adventurous_Couple- bu oyunu lütfen türkçeye çevirin yapay zeka çeviriside olsa kafidir.

Dejahthoris

Dejahthoris

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"The Falling Reloaded " ch1 ve ch2 olarak iki bölüm çıkdı. Türk yapımı bir oyun,render kalitesi ve konusu olağanüstü iyidir. Bu siteye yaraşır bir oyundur ve çok ilgi görecektir .Yapay zeka bile olsa burada kesinlikle olmalı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-12-10-08-30-11-305_com.falling.reloaded.jpg
    Screenshot_2022-12-10-08-30-11-305_com.falling.reloaded.jpg
    1,019.7 KB · Görüntüleme: 20
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ripples güzel bir oyun galiba...Hikayesini(Dark dizisine benziyomuş) animasyonlarını filan övüyolar bayağı bayağı...

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$

Esra in Istanbul bu oyun mutlaka çevirilmeli.​

Memati Baş

Memati Baş

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
hocam baya oyun oynamışa benziyorsunuz ilk üçünüzü sıralayabilir misiniz? nasiplenelim.

Çok oyun oynadım doğrudur, ama kendime pek oyun gurmesi diyemem. Sana uyar mı bilmem benim ilk üç bu.

A Mother'S Love
Rick And Morty Another Way Home
Summertime Sage

Çeri

Çeri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Üst Alt