Çevirmemizi istediğiniz oyunlar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Anket Çevirmemizi istediğiniz oyunlar

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
P

Pavlic

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Our Red String. Beyler şu oyuna bir şans verin gözünüzü seveyim mükemmel bir oyun.

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Calisto bence en sevdiğim oyunlardan birisi

MT AYD

MT AYD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Once in a Lifetime​

Her ne kadar anime tarzı oyunlar beğenilmese de, böylesine kültleşmiş ve çok iyi yorumlar almış bir oyunun sitede yer almasını isterim. Kesinlikle çevrilmesi gereken oyunlardan bir tanesi. Açıkçası oynarken içine çekildiğim ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım nadir oyunlardan bir tanesi. Oyunun çok fazla değişik mekanı var ve sizi oradan oraya sürüklüyor. Mekan unsuru ile epik bir hikayenin içerisindeki gizemleri çözmeye ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyun global forumlarda çok iyi yorumlar almış bir oyun, umarım çevirilir. Oyunu oynayıp bitirmiş biri olarak Türkçe çeviriyi kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 9009Ekli dosyayı görüntüle 9010Ekli dosyayı görüntüle 9012Ekli dosyayı görüntüle 9011

MOS or The Incredible Adventure of Huge Dick

Oyunumuz klasik bir ev hikayesini işliyor ancak animasyonları ve oyun içinde bulunan karakterleri de çok güzel. Bu oyunun tavsiye etmemin belki de en büyük sebebi kendine ait Türkçe yaması olması. Yapımcının çok fazla Türk takipçisi olduğu için oyun direkt olarak Türkçe yama ile çıktı. Birkaç düzenleme ile büyük bir uğraş harcamadan bu oyunu kolaylıkla çevirebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 9014Ekli dosyayı görüntüle 9015Ekli dosyayı görüntüle 9016

Island of Lust​

Astaros ile Art of Lust tarafından yapılmış bir oyun. Astaros'u Girl House oyunu ile hatırlarsınız. Bu iki yapımcı arkadaş ve birbirlerine yardım edip ortak bir oyun çıkarmışlar. Açıkçası iki yapımcı ile oyun ayrı bir seviyeye ulaşmış desem tam yeri olur. Oyunun hikayesi güzel ancak tahmin edilebilir olmuş, oyun görev sistemi ile işliyor ve bu görevleri dikkatli bir şekilde yapmak gerekiyor. Görevleri yapıp ödül alır gibi sahne alıyorsunuz. Oyunun başında belli olaylar oluyor (spoiler vermemek için böyle yazıyorum ) ve bir adaya düşüyorsunuz, ardından sizlere bir köle tahsis ediliyor. Amacınız o köleyi her yönden eğitmek. Oyunun mantığı kısaca şöyle; kendi öğrendiklerinizi kölenize öğretiyorsunuz, öğrendikçe de sahneler açılıyor. Tabii bu sahneler sadece köle ile olmuyor :))

Ekli dosyayı görüntüle 9020

Aslında aklıma gelen ve oynayıp bitirdiğim birçok oyun var ancak hali hazırlar sitede bulunan ve final yapmış oyunların Türkçeye çevrilmesi kesinlikle daha iyi olacaktır. Örneğin; The Visit, Denos City, Life Changes for Keeley, Revenga, Oath Of Loyalty, Braveheart Academy ve Avalon. Saymış olduğum bütün bu oyunlar gerçekten çok başarılı ve güzel oyunlar. Aynı zamanda bu oyunlar birçok oyuncuya hitap edebilir. Yeni oyunların yanında, sitede mevcut olan ve kalitesi ile kendinden söz ettirmiş (global forumlarda ) oyunlar da mutlaka çevrilmelidir. Şahsen ben final yapmış bu oyunların , oyunculara çok daha uzun vakit geçirteceğini düşünüyorum.
*'Once in a Lifetime'* kesinlikle gelmeli katılıyorum.
Ekleme yaparsam;
-Vis
-Hillside
-Six Serpents

M

Magical

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1-) Daily Lives Of My Countryside
2-) İnnocent Witches
3-) S.H.E.L.T.E.R.
4-) College Kings
5-) Rick and Morty A Way Back Home
6-) Knightly Passions
7-) Milky TouchP
8-⟩ Power Vacuum
9-) Ben X Slave Quest
10-) University Of Problems
11-) Mist (395games)
12-) Project ATMOSPHERE
13-) Lust Academy
14-) House Chores
15-) The Book Of Bondmaids
16-) Once İn A Lifetime

Forumdaki üyelerin yorumlarından da birkaç tane oyun seçip, araştırdım ve bu listeyi hazırladım. Bu oyunların hepsini tek seferde çevirip, yayınlamanız mümkün değil ama bir kenarda bulunsun diye fazla yazdım size uygun olanları ileri zamanlarda belki Türkçe çeviri olarak yayınlanırsınız. Kolay gelsin.

S

silencedarker

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1-) Daily Lives Of My Countryside
2-) İnnocent Witches
3-) S.H.E.L.T.E.R.
4-) College Kings
5-) Rick and Morty A Way Back Home
6-) Knightly Passions
7-) Milky TouchP
8-⟩ Power Vacuum
9-) Ben X Slave Quest
10-) University Of Problems
11-) Mist (395games)
12-) Project ATMOSPHERE
13-) Lust Academy
14-) House Chores
15-) The Book Of Bondmaids
16-) Once İn A Lifetime

Forumdaki üyelerin yorumlarından da birkaç tane oyun seçip, araştırdım ve bu listeyi hazırladım. Bu oyunların hepsini tek seferde çevirip, yayınlamanız mümkün değil ama bir kenarda bulunsun diye fazla yazdım size uygun olanları ileri zamanlarda belki Türkçe çeviri olarak yayınlanırsınız. Kolay gelsin.
Umarım bu listenin tamamı bir gün çevrilmiş olur ... :)

Üst Alt