Çevirmemizi istediğiniz oyunlar - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Anket Çevirmemizi istediğiniz oyunlar

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
R

rayso12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fashion Business 3 bölüm gelsin rica ediyorum dostlar

MortalGame

MortalGame

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Love and sex second base
Zombies Repreat (final)
Town of passion (final)
Nano control (final)
House chores
Dandyboy adventure

M

mrtckr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başkan açık ve net sitenizde dostum bunu yaparız dediğiniz ne kadar oyun varsa (asla ayırt etmeden adult oyun oynadığım için) hepsine benden +1 puan eklermisiniz öyle düşünün sonda genelin ne dediğine bakıp sunuma geçebilirsiniz teşekkürler

P

Parasız paramedik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Vae victis , desert Stalker , simple days , rise of the vruk

Bursia

Bursia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rick and Morty A Way Back Home - College Kings - Milky Touch

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$

Once in a Lifetime​

Her ne kadar anime tarzı oyunlar beğenilmese de, böylesine kültleşmiş ve çok iyi yorumlar almış bir oyunun sitede yer almasını isterim. Kesinlikle çevrilmesi gereken oyunlardan bir tanesi. Açıkçası oynarken içine çekildiğim ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım nadir oyunlardan bir tanesi. Oyunun çok fazla değişik mekanı var ve sizi oradan oraya sürüklüyor. Mekan unsuru ile epik bir hikayenin içerisindeki gizemleri çözmeye ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyun global forumlarda çok iyi yorumlar almış bir oyun, umarım çevirilir. Oyunu oynayıp bitirmiş biri olarak Türkçe çeviriyi kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum.
ONCE.jpgonce 1.jpgone 4.jpgonce 3.jpg

MOS or The Incredible Adventure of Huge Dick

Oyunumuz klasik bir ev hikayesini işliyor ancak animasyonları ve oyun içinde bulunan karakterleri de çok güzel. Bu oyunun tavsiye etmemin belki de en büyük sebebi kendine ait Türkçe yaması olması. Yapımcının çok fazla Türk takipçisi olduğu için oyun direkt olarak Türkçe yama ile çıktı. Birkaç düzenleme ile büyük bir uğraş harcamadan bu oyunu kolaylıkla çevirebilirsiniz.

mot 1.jpgmot 2.jpgmot 3.jpg

Island of Lust​

Astaros ile Art of Lust tarafından yapılmış bir oyun. Astaros'u Girl House oyunu ile hatırlarsınız. Bu iki yapımcı arkadaş ve birbirlerine yardım edip ortak bir oyun çıkarmışlar. Açıkçası iki yapımcı ile oyun ayrı bir seviyeye ulaşmış desem tam yeri olur. Oyunun hikayesi güzel ancak tahmin edilebilir olmuş, oyun görev sistemi ile işliyor ve bu görevleri dikkatli bir şekilde yapmak gerekiyor. Görevleri yapıp ödül alır gibi sahne alıyorsunuz. Oyunun başında belli olaylar oluyor (spoiler vermemek için böyle yazıyorum ) ve bir adaya düşüyorsunuz, ardından sizlere bir köle tahsis ediliyor. Amacınız o köleyi her yönden eğitmek. Oyunun mantığı kısaca şöyle; kendi öğrendiklerinizi kölenize öğretiyorsunuz, öğrendikçe de sahneler açılıyor. Tabii bu sahneler sadece köle ile olmuyor :))

a 4.png

Aslında aklıma gelen ve oynayıp bitirdiğim birçok oyun var ancak hali hazırlar sitede bulunan ve final yapmış oyunların Türkçeye çevrilmesi kesinlikle daha iyi olacaktır. Örneğin; The Visit, Denos City, Life Changes for Keeley, Revenga, Oath Of Loyalty, Braveheart Academy ve Avalon. Saymış olduğum bütün bu oyunlar gerçekten çok başarılı ve güzel oyunlar. Aynı zamanda bu oyunlar birçok oyuncuya hitap edebilir. Yeni oyunların yanında, sitede mevcut olan ve kalitesi ile kendinden söz ettirmiş (global forumlarda ) oyunlar da mutlaka çevrilmelidir. Şahsen ben final yapmış bu oyunların , oyunculara çok daha uzun vakit geçirteceğini düşünüyorum.

Egolas

Egolas

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Rick and Morty : Away Back Home

Sovyr1

Sovyr1

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çevireceğiz oyun ne olur bilmiyorum ama rica etsem oyun uzun olsun hemen bitmesin 100 MB li oyunları çevirmen pek te birşey farketmiyor hemen bitiyor zaten hiç koyma demiyorum ama uzun oyunlar daha güzel

monster264

monster264

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
cure my addiction uzun soluklu top oyun

M

MalatyaliJobs44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
milftoon drama ve Hero Sex Academia oynamak istiyorum ama kimse henüz hiç kimse çevirmemiş sanırsam eğer yaparsanız çok sevinirim

Üst Alt