Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Big City's Pleasures Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.1
TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
yeni güncellemeleri ne zaman gelir acaba
Yapay zeka oyunları anca etkinlik haftalarından siteye ekleniyor belki bu devam eden İlkbahar etkinliğinde siteye eklenebilir ama kesin değil.

K

kafadarlar39

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
screenshot_2023-06-15-00-22-14-776_com-android-chrome-jpg.14347

Mobil linkte sıkıntı var herhalde indiremiyorum

D

Delimanyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hile menusunu bulamayan bır tek benmıyım pc den oynuyorum yardım edermısınız

D

Delimanyak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hıle menusu pc den oynayanlar ıcın ıstatıslık bolumune gırıp burnuna dokundugunuzda acılıyor haberınız olsun kımse yazmamıs ben yazayım

Y

YalnizKurt48

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Adult oyun gerekli izni vermedi diyor

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başta oyunun konusuna baktım ve 8gb olduğunuda görünce bol içerikli sahneli bir oyundur diye oynadım. Şahsen hiç beğenmedim.

Oyun açık dünya ve oynanış süresini uzatmak için zorlamışlar. Oyunun 8gb olması video ve görüntü kalitesinin iyi olmasından dolayı yoksa 2-3 saatlik bir oyun olurdu açık dünya olmasaydı. Hatta oyunu uzatmak için hikayeyi o kadar boş yapmışlar ki konuşmalarda sırf yazı olsun diye oynadığımız karakter çok fazla kendi kendine içinden düşünüyor. Oyundaki kızlarla ilişki puanı yükseltmek için 200 kere aynı sahneyi tekrar etmeniz lazım.

Oyunun açıklamasında konusundakilerin yarısı oyunda yok. Oynadığımız karakter aptal. Oyun ntr olan bir oyun değil sadece bir yerde ntr var. Oynadığımız karakterin ve hikayenin bana yansıttığı sadece aşağılanma ve üst düzey gurursuzluk.
Çünkü daha oyunun başında köyden şehire geliyoruz çocukluk arkadaşının yanına. Ve daha ilk geceden arkadaşımız sevgilisiyle odasında kapıyı açık bırakıp bize gösteriş yapıyor. Sonra aynı adamı kafede başka kızla yakalıyoruz bu sefer diğer kız kimseye bahsetmezsen ödüllendiririm diyor ama verdiği ödül en fazla bizim ona köpek gibi kerkinmemiz. Oyunda karakterin bir yerde ayağa kalkmasını kendini düzeltmesini bekledim ama yok öyle bir yol. Oyun konusunda harem geçiyor ama bence harem diğer adamın bizim karakter o adamınkilere sadece kerkiniyor.

Oyunu yarıda bıraktım. Oyunda geldiğim seviyeye kadar bir çok kızla aynı sahneyi yüz kere tekrarladım en fazla bizi aşağılayıp el işi, ayak işi oldu. Yani animasyon kalitesi iyi ama beklentiye girmeyin. En son bir öğretmenle ilişkiyi ilerletmeyi denedim. Onda bdsm sahneler vardı ama bize yapılıyor biz birşey yapmıyoruz. Bir sahnede bizi masaya bağlayıp aşağıladı dur dememe rağmen durmadı kurtuluş yok sahneden sonra ilişki için umut verdi, sonu ne olacak diye devam ettim. Diğer görüşmede söylediğini yapmadı sonra bizi sandalyeye bağlayıp aşağıladı. Bundan sonra bizim karakter biraz gururlu oldu kadına hayır dedi. Bende hemen sevindim ama yapımcı ters köşe yaptı. Bizim karakter hayır dedikten sonra bu defa annemizi çağırdı şantaj yapmaya başladı ben daha fazlasını kaldıramadım oyunu bıraktım. Devamını oynamasam da gidişat belli yani bu sefer oynadığımız karakteri ve annesini bağlayıp bdsm sahnelerine doğru yolda...

S

Srkn4848

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlara giremiyorum şuanda gerekli izin verilmedi diyip duruyor yardımcı olurmusunuz

Tomweasleys

Tomweasleys

Tom Weasleys
Kredi
0$
Bu da mı rpgm direkt hikayeli mi yoksa harita filan var şuraya tıkla buraya tıklalı mı? ona göre indiricem.

C

captain34

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Android linklerinde pc dosyaları var ne zaman düzeltirilir

select75

select75

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Paralel spaceden açmama rağmen gerekli izin verilmedi diyor oyuna giriş yapamıyorum yardım

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Paralel spaceden açmama rağmen gerekli izin verilmedi diyor oyuna giriş yapamıyorum yardım
Paralel Space'e gelen güncellemeden ötürü artık o uygulamayı kullanmak sorunu çözmüyor maalesef, farklı bir telefon klonlama uygulaması denemelisin.

Üst Alt