Betrayed Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Betrayed Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.96
C

cavad2213

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nick'in bedenindeyim striptizciye git zaman geçir diyor ama koruma kimliksiz bırakmıyor. kimliği nerden bulabilirim?

Z

zabratec

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
brandon`un icindeyken okula ilk girdiginde gizemli kadina yakinda bak yaziyo ama nerde bilmiyorum

M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yaw ne kör adamım ben güncellemeyi indireyim dedim ingilizce olan konudakini indirmişim : birde ne yavaş indirdiydi o mixdrop hofff hooofff emeği geçen çevirmenlere teşekkürler

uamehmet_sarman06

uamehmet_sarman06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Brondonun içindeyken taksiye bin diyor ama taksiye bastığımda şuan taksinin sırası değil diyor sürekli Dc yazdim ama ilgilenen olmadı

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Brondonun içindeyken taksiye bin diyor ama taksiye bastığımda şuan taksinin sırası değil diyor sürekli Dc yazdim ama ilgilenen olmadı
Çözebildin mi ? Ben de aynı sorunu dc ye yazdım cevaplayan olmamıştı. Sırf bu yüzden silmiştim oyunu.

J

Justsmilee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben oyunu 3 kere bitirdim bende öyle bişey çıkmadı androidmi

C

Cenkcengiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu uyariyi aliyorum ama butun izinleride verdim ayrica oyunu silip yuklemem ragmen gecmiyor yardimci olabilecek varmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230331_201309_Betrayed.jpg
    Screenshot_20230331_201309_Betrayed.jpg
    417.8 KB · Görüntüleme: 12
J

joker52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun savelari silinmiş de baştan oynamadan son bolumu oynama şansım varmı

Oral

Oral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim açılıyor fakat birkaç saniye sonra oyundan atıyor nasıl düzeltebilirim daha önce başka siteden de indirdim aynı sorun olmuştu

Üst Alt