Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
H

Hope

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Düşük boyutlu APK'da müzikler yok ve görüntü kalitesi bir tık düşük, fakat hikaye / içerik tamamen aynı. Artı olarak kurulumu için çok fazla alana ihtiyacınız yok. Alan / İnternet sıkıntısı yaşıyorsanız düşük boyutlu APK'yı indirmenizi öneririm.
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ben yeni versiyonu kaldığım yerden oynamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kendi seçtiğim yollardan yani

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama ben yeni versiyonu kaldığım yerden oynamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim kendi seçtiğim yollardan yani
Ek bir şey yapmanıza gerek yok. Oyunu sildiğiniz zaman kayıt dosyalarınız duruyor ve yeni sürümde otomatik olarak kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. (kayıt dosyalarınız hata verebilir, eğer verirse sitemizden veya Discord sunucumuzdan kayıt dosyası indirebilirsiniz.)

N

nicksiz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ilk defa oynicam 3gb sürümü indirdikten sonra kuruluyormu. Kurulursa kac Gb oluyo

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda olmayan sahneler var sanki eskiden oynadığımda josyle üniye gitmeden önce iliskiye giriyorduk şimdi girmedik hızlandırıldı mı? bende mi sıkıntı

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunda olmayan sahneler var sanki eskiden oynadığımda josyle üniye gitmeden önce iliskiye giriyorduk şimdi girmedik hızlandırıldı mı? bende mi sıkıntı
hiçbir şey olmadan iliski miliski olmadan sadece opusme oldu hemen üniye geldik sonrasında herkestemi böyle yoksa benimki hızlandırılmış oyun mu anlamadım beyler yardım lütfen ben farklı mı oynuyorum noluyor

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun baya değişmiş üniye yeni geldik kafeteryada kız yanımıza oturdu sporcu geldi bunu kaldırdı ben araya girdim ittir-güvenlik çağır seçeneği çıktı daha ben en fazla 2 seçimyaptım ittirmek için dik istiyor?

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Siz düşük boyutlu APK'yı mı kurmaya çalışıyorsunuz? Öyle değilse bu kadar alan oyunu kurmak için yeterli olmayacaktır. Öyle ise oyunu SD karttan telefon hafızasına atıp öyle kurmayı deneyin.
Keşke oyunu 2 parça halinde hazırlasaydınız. Böyle çok yer istiyor

The210md

The210md

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben yeni güncellemeyi indirmek istiyorum sadece en baştan indirmemmi gerekiuor geçen sürüm yğklü

B

benq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni bölümü neden bu kadar kısa, 2 saatte bitirdim yoksa sadece bana mı kısa geldi seçimlerden dolayı ? :D

B

bisayko

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öncelikle bu şahane oyunun devamını bize sunduğunuz için teşekkür ederim. Çok kaliteli bir iş çıkarıyorsunuz.
Benim çözemediğim kısım önceki sezonu bitirdim. Kaldığım yerden devam edebiliyor muyum bu sürümde. Devam edebilmem için indirdiğim bu oyunu bir önceki sürümün kurulu olduğu klasöre mi koymam gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 😊

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Öncelikle bu şahane oyunun devamını bize sunduğunuz için teşekkür ederim. Çok kaliteli bir iş çıkarıyorsunuz.
Benim çözemediğim kısım önceki sezonu bitirdim. Kaldığım yerden devam edebiliyor muyum bu sürümde. Devam edebilmem için indirdiğim bu oyunu bir önceki sürümün kurulu olduğu klasöre mi koymam gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim 😊
Oyunu baştan tekrar indirmeniz gerekiyor, sizdeki kayıt dosyaları hata verebilir. PC ise sitemizden, Android ise Discord sunucumuzdan kayıt dosyası indirebilirsiniz.

The210md

The210md

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna önceki bölümlerede sahnr eklenmiş görmediğim sahneler sanırım oyunu em baştan oynamak gerekecek farklı yerlere gidebilir kaçırdıgımız şeyler olucak

Üst Alt