Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Oyuna önceki bölümlerede sahnr eklenmiş görmediğim sahneler sanırım oyunu em baştan oynamak gerekecek farklı yerlere gidebilir kaçırdıgımız şeyler olucak
Baştan başlamanızı öneririm. Hem oyunun hatasız çalışması açısından, hem de 2. 3. Bölümde yaptığınız seçimler 6. Bölümü doğrudan etkiliyor.

The210md

The210md

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Baştan başlamanızı öneririm. Hem oyunun hatasız çalışması açısından, hem de 2. 3. Bölümde yaptığınız seçimler 6. Bölümü doğrudan etkiliyor.
Bende öyle tahmin ettim başları biraz sıkıcı olucak ama böylesi daha doğru sanırım baştan oynamak hatırladıgımız yerleri hızlı hızlı geçeriz

B

barisbaba33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
cıktıgı gibi bitirdim gözlerim suan acıo Jilli bi halledemedik onuda yapsaydık cok mutlu olcaktım

O

oguvix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Projeyi ayrıştırırken bir hata oluştu diyor çözümü varmı

Y

yci07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
- Dosyaları zip'ten çıkartabileceğiniz bir uygulama indirin. (ZArchiver indirebilirsiniz)

- Dosyaları "Buraya Çıkart" seçeneğini seçip çıkartın.

- Çıkan dosya içindeki "being.adultoyunceviri.com" adlı klasörü: Android > OBB içine atın.

- Being a DIK APK'sını yükleyin.

- Oyuna giriş yapın, kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
Ben 2.9 luk dosyayı indirdim. Zipten çıkardım bir sürü dosya çıktı ama. Ama ne being.adultoyunceviri.com diye bi dosya ne de oyunun apk sı çıktı. Yanlışmı indirmişim yardımcı olurmusunuz

B

berkercakirr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apkyı indirdim ama yüklerken hata veriyor ve yüklenemedi diyor sebebi nedir aizce

baranowski

baranowski

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eski sürümlerde yol gösterici olarak diyaloglar yeşil olurdu niye bu sürümde yok.

S

Sixerbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
google drive a keşke bir link daha yükleseniz en hızlı oradan iniyor ama çok kişi indirdiği için şuan kullanıma açık değil :/

S

Savasal22

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. Bölümden başlamak istiyorum ama bulamadım link atabilecek var mı?

Bay Gurme

Bay Gurme

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kasa şifreleri nedir ?
Buradaki rehberden bakabilirsin.

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
6. bölümün başındaki şu harita olayını bir türlü geçemedim atama yapıyorum çalışma yerlerine yok işte birini görevden almak istiyosan - sembolüne tıkla diyor başkada birşey olmuotr

Üst Alt