Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
B

bitirici1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkleri yeniler misiniz drive ve sondaki zaten indirmiyor birinden silinmiş megada kotası çok büyük olmyyor diğer linkte 2 defa indirirken hata verdi linklerin çoğu çökmüş halde neden cloud yok ki
mega üyeliği aç kardeşim o zaman sıkıntı olmuyor

asdasfamanas

asdasfamanas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linklerine bir türlü giremedim, kaç saattir deniyorum yardımcı olur musunuz

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu baştan oynucam ndense sageyi sevmedim ilk oynadığımda şimdi tekrar oyuna başlayınca sageye gitar ögretmesem çok şey kaybeder miyim? hatırlamıyorumda yardımcı olur musunuz? sage yolu kapanabilir sıkıntı yok

R

rrord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gdrive'da sorun yok, son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz. Veya alternatif linkleri deneyebilirsiniz.
denedim fakat kopyası oluşturuluyor kısmında 20 dk dır bekliyorum bir hareket yok maalesef ne yapmam gerek bir yerdemi hata yapıyorum.

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu baştan oynucam ndense sageyi sevmedim ilk oynadığımda şimdi tekrar oyuna başlayınca sageye gitar ögretmesem çok şey kaybeder miyim? hatırlamıyorumda yardımcı olur musunuz? sage yolu kapanabilir sıkıntı yok
bilen arkadaşlar cevap verirse harika olur şuan seçim kısmındayım sizlerin cevabını bekliyorum ona göre ilerleyeceğim

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Düşük boyutlu kolay kurulum android derken ne oluyor o
Düşük boyutlu APK'da müzikler yok ve görüntü kalitesi bir tık düşük. Artı olarak kurulumu için çok fazla alana ihtiyacınız yok. Alan sıkıntısı yaşıyorsanız düşük boyutlu APK'yı indirmenizi öneririm.

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sageye gitar dersi vermezsek eğer ne olur çok fazla şey kaybeder miyiz? + DİK olarak oynasam oyunu isabellaya iyi davranarak malum sahneyi yaşar mıyım onunla?

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
spoiler verir misiniz isabella ile malum sahneler varmı yeni bölümde

baranowski

baranowski

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eskiden oyunda DIK için en iyi seçenekler yeşil olrduk ve yanında (DIK) diye yazardı şimdi niye öyle değil.

G

Gamerpass

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sageye gitar dersi vermezsek eğer ne olur çok fazla şey kaybeder miyiz? + DİK olarak oynasam oyunu isabellaya iyi davranarak malum sahneyi yaşar mıyım onunla?
Kayıt dosyası al ilerle eğer beğenmezsen tekrar oraya dönüp atla tuşuna basarak normalde geçtiğin yerleri geçersin ve istediğin şekilde devam edersin. Tavsiyem her seçim ekranında kayıt alman şahsen ben öyle yapıyorum.

B

benq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim rardan çıkardım fakat oyuna tıklayınca adult oyun çeviri yazısı geliyor sonra bir resim geliyor ve orada kalıyor yardımcı olur musunuz lütfen

PurpposoLes

PurpposoLes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kayıt dosyası al ilerle eğer beğenmezsen tekrar oraya dönüp atla tuşuna basarak normalde geçtiğin yerleri geçersin ve istediğin şekilde devam edersin. Tavsiyem her seçim ekranında kayıt alman şahsen ben öyle yapıyorum.
böyle çok uğraştırıcı olur

Üst Alt