Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
F

foxeidon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben şimdi badik 3.sezon 2. Bölüm erken erişim paketi alıcam ve oyun çıktığında indiricem de telefon da 3.sezon 1.bölüm falan yok yada ilk sezonlar da yok onları indirmem gerekiyomu 3.sezon 2.bölümü oynamak için yoksa sadece 3s b2 yi indirsem yeter mi ?

M

mckira50

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben şimdi badik 3.sezon 2. Bölüm erken erişim paketi alıcam ve oyun çıktığında indiricem de telefon da 3.sezon 1.bölüm falan yok yada ilk sezonlar da yok onları indirmem gerekiyomu 3.sezon 2.bölümü oynamak için yoksa sadece 3s b2 yi indirsem yeter mi ?
önce diğerlerini oynamalısın

A

ablaka

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar selam, oyun save'im silindi, tüm her şeyi baştan mı oynamak zorundayım?

J

jojobil2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler oyunu indiriyorum ama açamıyorum sebebi nedir PC

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
beyler oyunu indiriyorum ama açamıyorum sebebi nedir PC
Oyuna birkaç gün içinde yeni bölüm güncellemesi geleceğinden 'Betadaki Türkçe Oyunlar' kısmına taşındı, yani betaya girdi. Mağazadan destekçi veya erişim paketi almadan betadaki oyunlara erişemezsin, oyunun eski sürümü de olsa betadan çıkmasını beklemen gerekiyor.

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Ben bu oyunun bir önceki sürümünün hileli versiyonunu buradan oynamıştım. Neredeyse tüm yolları oynuyorum ve 10'dan fazla devam etmem gereken save var. Bir önceki sürümün save dosyaları yeni sürümle uyumlu olacak mı?

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
Ben bu oyunun bir önceki sürümünün hileli versiyonunu buradan oynamıştım. Neredeyse tüm yolları oynuyorum ve 10'dan fazla devam etmem gereken save var. Bir önceki sürümün save dosyaları yeni sürümle uyumlu olacak mı?
Yapımcının yaptığı bir değişiklik olmazsa savelerinde sorun çıkmaz

JSMacTavish

JSMacTavish

141
Kredi
1$
Dayanmalısın dayanmalısın dayanmalısın 1 yıl bekedin bir kaç gün daha bekleyebilirsin ingilizce oynama ingilizce oynama dayanmalısın dayanmalısın

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Okuduğum yorumlarda bu bölümün güzel olduğunu, beklenmeye değecek bölüm olduğunu gördüm umarım öyle olur oynadıktan sonra bölüm hakkında spoilersiz yorum yaparım.

kennedYY

kennedYY

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fikrimi değiştiriyorum bölüm bitti şuan ve Sage ile güzel 2 3 sahne anca var çok saçma bitti ve harbiden kısa ben uzatarak oynamama rağmen çabuk bitti hotlar ile karışık oynayanlar için daha güzel saatler vaad ediyor maalesef Sage ile bekledimi alamadım.

J

jojobil2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna birkaç gün içinde yeni bölüm güncellemesi geleceğinden 'Betadaki Türkçe Oyunlar' kısmına taşındı, yani betaya girdi. Mağazadan destekçi veya erişim paketi almadan betadaki oyunlara erişemezsin, oyunun eski sürümü de olsa betadan çıkmasını beklemen gerekiyor.
Peki destekci olduktan sonra oynayabılecekmıyım sorunsuz

Üst Alt