Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
G

Gluonx

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
3. Sezon Dosya indirilemiyor. Sadece mailru indiriliyor o apk da kurulmuyor kontrol eder misiniz

B

BlomeTR

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
8. bölümde bir tercih yaptırdığı için doktor kendini senaryo anlamında çok kisitladi. Her karakter için ayrı bir rota yapacak 3. sezonda ama bu ilk 2 sezon gibi zevk vermeyecek gibime geliyor. Olay bulmak yaratmak isteyecek ve bu yüzden de senaryosu Türk pembe dizilerininkine benzeyecek gibime geliyor. Hadi hayırlısı. 3. sezon ara bölümü gibi olacak 😀. İnşallah iyi devam eder üstad ama dediğim gibi benim umudum yok.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8. bölümde bir tercih yaptırdığı için doktor kendini senaryo anlamında çok kisitladi. Her karakter için ayrı bir rota yapacak 3. sezonda ama bu ilk 2 sezon gibi zevk vermeyecek gibime geliyor. Olay bulmak yaratmak isteyecek ve bu yüzden de senaryosu Türk pembe dizilerininkine benzeyecek gibime geliyor. Hadi hayırlısı. 3. sezon ara bölümü gibi olacak 😀. İnşallah iyi devam eder üstad ama dediğim gibi benim umudum yok.
9. bölüm çıkmadan aynı şeyi dedim, farklı rota farklı hikayeler demek bu da bir çok senaryo yazmak demek, ve gelen bölümlerinde süresinin gecikmesi demekti. 9'u oynayınca hayal kırıklığı oldu 10'dan umudum var bakalım

B

BlomeTR

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
9. bölüm çıkmadan aynı şeyi dedim, farklı rota farklı hikayeler demek bu da bir çok senaryo yazmak demek, ve gelen bölümlerinde süresinin gecikmesi demekti. 9'u oynayınca hayal kırıklığı oldu 10'dan umudum var bakalım
İnşallah doktorum yapar bir şeyler...

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
valla yukarıda materyal kalmadı falan denmiş ama bence şu son bölümdeki ismini hatırlamadığım lavuk çok çeşitlilik katabilir oyuna. (bizim odadaki sahne) doktorun kafasındaki senaryoyu bilemem ama hikaye daha karanlık bir noktaya ilerleyebilir. ki acting lessons gibi bi oyunu yapan kişiden daha karanlık ve sıkıntılı bir senaryo bekliyorum ben, o arkadaşın katılımıyla bu olacaktır bence.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
19$
valla yukarıda materyal kalmadı falan denmiş ama bence şu son bölümdeki ismini hatırlamadığım lavuk çok çeşitlilik katabilir oyuna. (bizim odadaki sahne) doktorun kafasındaki senaryoyu bilemem ama hikaye daha karanlık bir noktaya ilerleyebilir. ki acting lessons gibi bi oyunu yapan kişiden daha karanlık ve sıkıntılı bir senaryo bekliyorum ben, o arkadaşın katılımıyla bu olacaktır bence.
Evet elinde materyal kalmadı bu sebepten dolayı ekstra gereksiz kızlar ekleyip sex sahnesini arttırıyor, açık dünya olayını da arttırmaya başladı baya. Fanları bir şekilde diri tutmak lazım tabi 🙂

kennedYY

kennedYY

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya milfs on sunvilve sezon 2 bölüm 2 çıkmış da steam de hala oynanmıyor sebebi ne bilen varmı burada da bulamadım.

Cengizhan27

Cengizhan27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam the adelaide diye bi oyun vardı wip kısmında bulamıyorum kaldırıldı mı

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ya milfs on sunvilve sezon 2 bölüm 2 çıkmış da steam de hala oynanmıyor sebebi ne bilen varmı burada da bulamadım.
Etkinlikle Türkçesini getireceğiz ama bu tarz şeyleri oyun konularının altına yazmaktansa aşağıya linkini bıraktığım yardım kategorisinde konu açarak sormalısın.

Hocam the adelaide diye bi oyun vardı wip kısmında bulamıyorum kaldırıldı mı
Kaldırıldı.

S

Sagecimm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bence ilerleyen bölümlerde git gide karanlık bir hal alacak oyun

Üst Alt