Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
M

malcadia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açamıyorum son sezonu tüm dosyaları denedim ama olmuyor

J

Johnny00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk defa oynıycam hangisini indirmem gerek karışık geldi gözüme

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu komple bitirmiş ve tercihler konusunda bilgili arkadaşlara bir sorum olacak.

Kahvaltı yapılıyordu, tommy ve manitası ve bilmem ne boy ile manitası vardı. Orda manitacılık birden fazla kişiyle çıkma sohbeti yapıldı ve tercih sundu oyun. Üç tane seçenek vardı. Bella, Sage ve diğer. Ben Jill'i seçmek istiyordum ama Jill seçeneği yoktu. Diğer'e tıkladım o yüzden belki oradadır diye ama orada da Jill ile alakalı olumsuz konuştu zaten onunla ısınamadık tarzı bir şeyler. Maya ile alakalı olumlu konuştu daha çok. Ben de mod: her ikisini de seçeneğini seçtim.

Şimdi sorum şu; bu oyunun normal akışı mı acaba yoksa benim bi hatamdan dolayı mı Jill seçeneği gelmedi? Veya Jill ile sevgili olunmuyor mu? Gayet iyi gidiyorduk çünkü konserini falan da kurtardık. Bella ile bastı beni gitti sonra.

8.bölümü bitirdim, 9u henüz indirmedim.
internetten biraz araştırdım ve buldum cevabı. buraya da yazayım, belki bilmeyenlere yardımcı olur.

7.bölümde jill bizi arkadaşıyla bi yemeğe götürüyormuş, eğer o olmazsa jill yolu kapanıyormuş. ben dik'i fullediğim için o sahne açılmamış, nötr veya tavuk olmak gerekiyormuş o sahne için.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Evet, oyunun içerisinde hile mevcut.
Oyunu komple bitirmiş ve tercihler konusunda bilgili arkadaşlara bir sorum olacak.

Kahvaltı yapılıyordu, tommy ve manitası ve bilmem ne boy ile manitası vardı. Orda manitacılık birden fazla kişiyle çıkma sohbeti yapıldı ve tercih sundu oyun. Üç tane seçenek vardı. Bella, Sage ve diğer. Ben Jill'i seçmek istiyordum ama Jill seçeneği yoktu. Diğer'e tıkladım o yüzden belki oradadır diye ama orada da Jill ile alakalı olumsuz konuştu zaten onunla ısınamadık tarzı bir şeyler. Maya ile alakalı olumlu konuştu daha çok. Ben de mod: her ikisini de seçeneğini seçtim.

Şimdi sorum şu; bu oyunun normal akışı mı acaba yoksa benim bi hatamdan dolayı mı Jill seçeneği gelmedi? Veya Jill ile sevgili olunmuyor mu? Gayet iyi gidiyorduk çünkü konserini falan da kurtardık. Bella ile bastı beni gitti sonra.

8.bölümü bitirdim, 9u henüz indirmedim.
Yapımcı aynı anda birden fazla rota gitmeye olanak sunmuyor bazı karakterler için. Bella rotasından gittiğin için Jill seçemezsin. Ayrıca yakınlığın DIK ise yine Jill seçemezsin çünkü rotası açılmaz.
gofile linki boş
Alternatif linklerden indirebilirsin.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
mobilde oynadığım zamanlar geçiyordum pcde meraktan bakmıştımda yinede bende geçiyorum
Bu parti oyunu güzeldi en azından oynama isteği verdi ama hatalı olunca soğudum bir daha bakmadım. Bu tarz yapacaksa bir bakarım. Ancak yine de önce bu detayı yapması garibime gitti.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Bu parti oyunu güzeldi en azından oynama isteği verdi ama hatalı olunca soğudum bir daha bakmadım. Bu tarz yapacaksa bir bakarım. Ancak yine de önce bu detayı yapması garibime gitti.
Yapımcı sonra ki güncellemeler ile hata aldığın yerleri düzeltti oyun şuan hatasız şekil de oynanmakta.

A

Acezz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eski kayıtları yükleyemiyorum bir hata oluştu diyor

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Yapımcı sonra ki güncellemeler ile hata aldığın yerleri düzeltti oyun şuan hatasız şekil de oynanmakta.
Biliyorum da oyunu tüm rotalarıyla bitirdim zaten. 1 aydır ellemiyorum oyunu. Keşke bu bölüme sadece 1 oyun koymasaymış.

M

mahmutorhan23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. ve 2. sezonda özel sahneleri açınca hata ekranı çıkıyor (pc versiyonu). Çözümü mevcut mu acaba?

S

Silinen üye 143655

merhabalar ANA OYUN (SEZON 1 VE 2 TÜM BÖLÜMLER) linkler gitmiş yenileme şansınız var mı ? acaba.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyun linklerinde bir sorun yok. Birinden indiremediysen, alternatif diğer linkleri dene.

N

nabasu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu dün androide indirdim güncelleme var diyo geç diyorum oyun kapanıyor güncelle diyorum bu sayfaya atıyor napıcam

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunu dün androide indirdim güncelleme var diyo geç diyorum oyun kapanıyor güncelle diyorum bu sayfaya atıyor napıcam
Oyunun yeni sezonu çıktığı için öyle bir bildirim alıyorsunuz. Geç dedikten sonra normalde kapanmaz. Çıkış kısmına basınca kapanır. Geç kısmına basıp hesabınızı girdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz.

N

nabasu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sezonu çıktığı için öyle bir bildirim alıyorsunuz. Geç dedikten sonra normalde kapanmaz. Çıkış kısmına basınca kapanır. Geç kısmına basıp hesabınızı girdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz.
Geç diyorum hesabı giriyorum 1 saniye sonra kapanıyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Geç diyorum hesabı giriyorum 1 saniye sonra kapanıyor
Kurulum sırasında bir hata olmuştur veya kayıt dosyanız bozuktur. Öncelikle kayıtlarınızı silin(yedeklerini alarak saklamakta yarar var), ardından uygulamanın verilerini silip apk'yı da kaldırın telefonunuzdan. Sonra tekrar yükleyip girmeye çalışın.

B

bloodless

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2inci sezonu indiremiyoruz. Dosya zararlı olabilir diyor. Bütün linkleri denedim

Üst Alt