Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oynadıgımız kısım 3.sezonun tamamı mıydı yoksa sadece 1.bölüm müydü? 1. bölümse diger bölümler tahmini ne zaman cıkar bi bilginiz var mı bu bölüm baya kısa olmuş çünkü
Sadece 1 bölümdü sonraki bölümün çıkış tarihi belli değil güncelleme raporlari geldikçe paylaşıyorum

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
bu oynadıgımız kısım 3.sezonun tamamı mıydı yoksa sadece 1.bölüm müydü? 1. bölümse diger bölümler tahmini ne zaman cıkar bi bilginiz var mı bu bölüm baya kısa olmuş çünkü
Bu oynadığımız 3.sezonun 1.bölümü oluyor. Her sezon 4 bölümden oluşuyor gelecek bölümlerin ne zman çıkacağı belli olmuyor önceden yapımcı yılda 2 bölüm çıkarıyordu yani 6 7 ayda 1 bölüm oluyor. Tahmini bir sonra ki bölüm de 6 7 ay içinde çıkar.

Slaexs

Slaexs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son partide biri josy i rahatsız ediyordu onu partiden çıkarıyorduk şuanki görevim sage ile konuş ama sage partide hiçbiryerde yok bulamadım nasıl devam edebilirim

gobc87

gobc87

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
en son partide biri josy i rahatsız ediyordu onu partiden çıkarıyorduk şuanki görevim sage ile konuş ama sage partide hiçbiryerde yok bulamadım nasıl devam edebilirim
ana parti odasında merdivenlerden yukarı çık karşındaki kapıdan gir sağ tarafa tıkla orda koltukta oturuyor

B

Bahadir01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Soru: şimdi bu oyun 2 parçadan oluşuyor. Ben ilkini indirip oynadiktan sonra mi 2 ncisini yüklemem gerekiyor. Yoksa her iki parçayımi indirmem gerek. Her iki parçayı indirirsem tek bir dosya oluyomu ?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Sage üst ana oda da hemen sağ tarafta ki oda da diğer kızlarla koltukta oturuyor.

Phoenix

Phoenix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Soru: şimdi bu oyun 2 parçadan oluşuyor. Ben ilkini indirip oynadiktan sonra mi 2 ncisini yüklemem gerekiyor. Yoksa her iki parçayımi indirmem gerek. Her iki parçayı indirirsem tek bir dosya oluyomu ?
evet ilkini yükleyip bitirdikten sonra ikinci parçasını yükleyip oynayın aksi durumda oyun hata verebiliyor.

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
10. bölüm için güncelleme raporu geldi
Geçen haftanın büyük bir bölümünde kod yazdım ve aynı zamanda biraz hikaye yazdım
Çoğunlukla, bu hafta dövüş için(mini oyun olacak) üzerinde çalıştım ve onu bitirmeden önce kalan işlerle birkaç gün daha çalışmam gerekiyor. Sıfırdan yapılmış olsa da, geliştirilmiş ve genişletilmiş olacak. Nasıl oynandığından oldukça memnunum.
Dövüşten sonra, daha kısa bir mini oyun ve bilimsel bir mini oyun üzerinde yapılacak birkaç çalışma kaldı.
Bu gelişmenin yanında bir animasyon kuyruğum var. Kesinti olmadan odaklanmamı sağlıyor.
Fark etmiş olabilirsiniz son zamanlarda mini oyunlara ağırlık veriyorum. Odaklanabilmek için çoğunu erken çıkarmaya çalışıyorum yakında tekrar hikaye yazacağım.
Güzel hafta sonları
Dr PinkCake
Takmış mini oyunlara bu herif. Cidden ümidimi kaybettim artık hikaye bazında. Renderlar kaliteli olacak ama hikaye bazında çok eksik kalacağını düşünüyorum. Bilgi için teşekkürler. Senin bu paylaşımın için giriyorum sadece bilgin olsun bir takipçin var. :D

S

ser345734

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende olmadı ya yardımcı olabilirseniz sevinirim

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Takmış mini oyunlara bu herif. Cidden ümidimi kaybettim artık hikaye bazında. Renderlar kaliteli olacak ama hikaye bazında çok eksik kalacağını düşünüyorum. Bilgi için teşekkürler. Senin bu paylaşımın için giriyorum sadece bilgin olsun bir takipçin var. :D
Teşekkür ederim :D Her cuma bilgilendirme yapıyor bende yardımcı olmaya çalışıyorum :) Mini oyunlar zor olduğu için ilk başta onları yapmak istemiş devam edicektir mutlaka yazmaya

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Teşekkür ederim :D Her cuma bilgilendirme yapıyor bende yardımcı olmaya çalışıyorum :) Mini oyunlar zor olduğu için ilk başta onları yapmak istemiş devam edicektir mutlaka yazmaya
Umarım öyle olur da mini oyunları takan var mı ya ben direk geçmeye ayarlıyorum . :D

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Sen ondan önceki bir görevi yapmamışsın. Listeni kontrol et. Benim başıma da gelmişti listedeki diğer görevleri yaptım çıkmıştı.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu komple bitirmiş ve tercihler konusunda bilgili arkadaşlara bir sorum olacak.

Kahvaltı yapılıyordu, tommy ve manitası ve bilmem ne boy ile manitası vardı. Orda manitacılık birden fazla kişiyle çıkma sohbeti yapıldı ve tercih sundu oyun. Üç tane seçenek vardı. Bella, Sage ve diğer. Ben Jill'i seçmek istiyordum ama Jill seçeneği yoktu. Diğer'e tıkladım o yüzden belki oradadır diye ama orada da Jill ile alakalı olumsuz konuştu zaten onunla ısınamadık tarzı bir şeyler. Maya ile alakalı olumlu konuştu daha çok. Ben de mod: her ikisini de seçeneğini seçtim.

Şimdi sorum şu; bu oyunun normal akışı mı acaba yoksa benim bi hatamdan dolayı mı Jill seçeneği gelmedi? Veya Jill ile sevgili olunmuyor mu? Gayet iyi gidiyorduk çünkü konserini falan da kurtardık. Bella ile bastı beni gitti sonra.

8.bölümü bitirdim, 9u henüz indirmedim.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Telefondan görevlerin olduğu yerin ekran görüntüsünü atabilirmisin.

Üst Alt