Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sürümü ne zaman gelir?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Oyunda telefonlarda mesajlaşmaya başlayınca oyun çöküyor bilginiz olsun. Sürekli çöküyor o yüzden mesajlaşmadan oynuyorum. Platform PC. (Defender'ta temiz listede ve başka antivirüs programı kullanmıyorum. Üstelik internetim sağlam 100mbps.)

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Ne kadar bildirildim geliyor bundan canım çekti baştan bir daha oynayacam ahahah 😁

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Ne kadar bildirildim geliyor bundan canım çekti baştan bir daha oynayacam ahahah 😁
Seninle alakalı alakasız her mesajın bildirimi gelmesin istiyorsan sağ üstteki kendi profiline basıp 'Tercih Seçenekleri' kısmına gir. Altta bildirim koşulları kısmı olacak. Oradaki ilk iki seçeneği kapat.

B

Bora Duru

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Seninle alakalı alakasız her mesajın bildirimi gelmesin istiyorsan sağ üstteki kendi profiline basıp 'Tercih Seçenekleri' kısmına gir. Altta bildirim koşulları kısmı olacak. Oradaki ilk iki seçeneği kapat.
Yok hocam böyle iyi ilgilendiğim oyunları takip ediyorum iyi oluyor bu hafta bi yoğunluk var sanki buralarda.

H

Haguru123

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Çıkış tarihi ne zaman?
sezon olarak gelmicek tek bir bölüm gelcek 9. bölüm kesin bir çıkış tarihi yok ama yapımcının dediğine göre rendarlar bitmiş kodlamada falanda çok az kalmış büyük ihtimal 1 ay içinde yeni bölüm gelir ama geldikten sonra ilk 3 hafta sadece destekçiler oynicak 3 hafta sonra herkese açık hale gelir yani 1 veya 2 ay içerisinde çıkış yapar

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Çıkış tarihi ne zaman?
Kasım da büyük ihtimalle çıkış yapacak
Renderlerin çoğu bitti biraz animasyon işi ve cilalama var. Siteye geldiği zaman erken erişim paketi alıp oynayabilirsin yoksa beta da 1 ay gibi kalma süresi var

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kasım da büyük ihtimalle çıkış yapacak
Renderlerin çoğu bitti biraz animasyon işi ve cilalama var. Siteye geldiği zaman erken erişim paketi alıp oynayabilirsin yoksa beta da 1 ay gibi kalma süresi var
Teşekkkür ederim bilgi için

S

skolt

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Exe dosyasında virüs buluyor. Bir sıkıntı çıkar mı ?

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Dostlar Being A Dik'in yeni sezonu çıkınca beta olarak buraya da eklenecekmiş. Ben de kredi yükleyip erkenden oynamak istiyorum ama ne kadar kredi isteniliyor bilmiyorum. Elime para geçti harcamadan kredi yüklemek istiyorum da acaba tahmini bir kredi fiyatı söyler misiniz?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Dostlar Being A Dik'in yeni sezonu çıkınca beta olarak buraya da eklenecekmiş. Ben de kredi yükleyip erkenden oynamak istiyorum ama ne kadar kredi isteniliyor bilmiyorum. Elime para geçti harcamadan kredi yüklemek istiyorum da acaba tahmini bir kredi fiyatı söyler misiniz?
2 kredi olur en fazla

M

mehmetucgenık

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şahsen Jennifer oyunun başında bize yaklaşınca ben bitiyorum ve patlıyorum ;):oops:🙃💦, daha fazla ilerleyemedim

Üst Alt