Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

kaslan123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun o kadar iyi ki artık rüyalarıma filan giriyor son bölüm ayrı bi güzel olmuş malikaneyi tamir etme olayı filan mükemmel detay ama açıkçası Riona odaklı bi hikaye eklenebilir bence hakkettiği değeri görmüyor ve oyunu henüz ilk defa oynicak arkadaşlara bi tavsiye Jade ile sex yapmayın
Roina yo nasıl elde edilen ya yapamıyorum

M

MertQas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki sürümü bitirdim yeni güncellemeyi oynamak icin hangisini indirmem lazım anlamadım

M

MertQas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1 ve 8.bölümleri hepsi bir arada olacak şekilde indirebiliyorsunuz, ama sezon öncesi bölümünü ayrı olarak indirmeniz gerekiyor.
1 ve 8. Bölümleri oynadıktan sonra kaldığım yerden devam etmek için sezon öncesine kaydı nasıl aktaracağım?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
1 ve 8. Bölümleri oynadıktan sonra kaldığım yerden devam etmek için sezon öncesine kaydı nasıl aktaracağım?
Gereken kayıt&transfer dosyasını bu konu üzerinden kayıt dosyası hakkında kısmından indirebilirsiniz.

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.
Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.

M

MertQas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gereken kayıt&transfer dosyasını bu konu üzerinden kayıt dosyası hakkında kısmından indirebilirsiniz.

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.
Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.
Android data kisminda renpy çıkmıyor

G

Gkhnkrvc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birsden sekize kadar olan sürümünü bitirdim ara sezona geçtim fakat dosya renpy içinde persistent içinde olmasına rağmen kayıt gözükmüyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Birsden sekize kadar olan sürümünü bitirdim ara sezona geçtim fakat dosya renpy içinde persistent içinde olmasına rağmen kayıt gözükmüyor
Transfer dosyası o persistent klasöründe olacak kayıt dosyan Android \ Data \ AdultOyunCeviri konumunda olacak.

Z

ZalimOkcu3169

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu altta kaydet yazan menü kapanıyor bazen onu nasıl geri açıyoruz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Bu altta kaydet yazan menü kapanıyor bazen onu nasıl geri açıyoruz
Bu hareketleri yaparak kapanan menüyü geri açabilirsiniz.
Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.
Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.
Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

D

Dereman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bölüm 7 8 bar sahnesinde temizlik olduğu bölümü nasıl geçiyoruz bardaklar ve viski şişesinden başka ne var

Y

Yunnus07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende aşağıda kayıt ve yükleme yerleri vs yok oldu ve ne yapsam çıkmıyor yardım edebilecek var mı ? Lütfen

Üst Alt