Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
YigsiN

YigsiN

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Dıklerin evinde kahvaltı sahnesinden önce herkesle konuşmamı istiyor, lakin jamieyle konuşamıyorum sadece o kaldı ne yapmam gerekir

C

cemdee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar merhaba bendeki sorun şu ilk ekranı geçmiyor görüntü sürekli şifre yazdığım ekranda klaıyorum ne yapmam lazım acaba bilgisi olan varmı

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şifre kullanıcı adı doğru ise grafiti çıkıyor di mi bekle biraz ekrana dokun bir dk bekle en fazla olmadı gir çık yap ama oyunu tamamen kapatma arka pencereye al çık sonra geri gir öyle girersin

Sadist Filozof

Sadist Filozof

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi telefonda yer de var 13 GB ama yüklüyorum yükle çıkıyor tam bitecek uygulama yüklenmedi diyor
Bende hiçbir program kurulu değil redmi 9t kulanıyorum dosya yöneticisinde apklar sekmesine gelip kuruyorum üstüne tıklayıp sonra girip oynuyorum yaklasık 8 9 oyun indirdim burdan hepsi sıkıntısız çalısıyor

YigsiN

YigsiN

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
1$
Sorunda o işte odalarda yok

Skiez

Skiez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm mü geldi? En son sage'in ailesi ile buluşuyorduk onun devamı var mı

Moderatörün son düzenlenenleri:
Memo26mm

Memo26mm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler dosyayı aktarıyorum yinede gözükmüyor nedeni nedir bilen yazabilirmi

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Beyler dosyayı aktarıyorum yinede gözükmüyor nedeni nedir bilen yazabilirmi
Oyunu başlattığınzda aktarma bölümü boşsa kaydınız yok veya yanlış yerde demektir.

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.

Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.

ForDeor

ForDeor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu açmaya çalıştığımda trojen virüs tehtidi aldım bu nedir kaynak olarak being a dik i gösteriyor ne yapmam lazım ?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
oyunu açmaya çalıştığımda trojen virüs tehtidi aldım bu nedir kaynak olarak being a dik i gösteriyor ne yapmam lazım ?
Oyunlarımızda herhangi bir virüs yoktur, çeviri koruma sistemi olduğundan öyle algılıyor. Defenderı kapatıp kurmaya çalışın.

M

muro_3301

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni gelen güncelleme için hangi linki indirip nereye kurmam gerekiyor acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Yeni gelen güncelleme için hangi linki indirip nereye kurmam gerekiyor acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
En son sezon öncesi bölümü geldi. Onu oynamak için save dosyası ve transfer dosyası şart. Detaylı bilgi konuda spoiler kayıt dosyaları diye yazıyor. Onu okuyup gerekli dosyayı indirebilirsiniz.
1649863637322.png

Memo26mm

Memo26mm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu başlattığınzda aktarma bölümü boşsa kaydınız yok veya yanlış yerde demektir.

PC'de "BeingADIKSeason2Transfer1366998845" dosyası "C:\AOC" içinde.

Android'de ise "Android\Data\RenPy\Persistent" içinde olmalı.
RenPy dosyasını bulamaıyorum

Üst Alt