Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Growth

Growth

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Benim şimdi guncelleme geldiginde sifirdan baslamamam icin ne yapmam lazim

PAT

PAT

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Screenshot_20220425-210100_Being a DIK.jpgdün giriyordum ama şimdi böyle bi hata veriyor lütfen yardım edin ?

frknkrc59

frknkrc59

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
PC için son 2 sezonu indirmemiz mümkün mü ? Böyle bir ekleme yapabilir misiniz ?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Bişi sorucam, rusty bize kasasının şifresini ve pc ye erişimi verdi ama, hiçbir işe yaramıyor. Ben mi atlıyorum, yoksa şuana kadar ki sürümde ona erişim sağlayan bişi mi yok ? (2. seçenek daha makul gibi geliyor bana)

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bişi sorucam, rusty bize kasasının şifresini ve pc ye erişimi verdi ama, hiçbir işe yaramıyor. Ben mi atlıyorum, yoksa şuana kadar ki sürümde ona erişim sağlayan bişi mi yok ? (2. seçenek daha makul gibi geliyor bana)
Şuanlık bütün klasörlere erişim sağlayamıyoruz ilerde eklenebilir.

frknkrc59

frknkrc59

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle bir şey mümkün değil bütün oyunu tekrardan portlayıp tekrar uploadlamak çok uğraş gerektirir.
Anladım evet zor olur muhtemelen, APK'da son 2 bölüm olunca çok hoşuma gitti bu tarz malesef PC için her seferinde 20 gb zor oluyor. Ama ne yapalım BADİK sevgisi :)

frknkrc59

frknkrc59

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle bir şey mümkün değil bütün oyunu tekrardan portlayıp tekrar uploadlamak çok uğraş gerektirir.
Bir de unutmadan bir öneride bulunmak istiyorum, oyunları güncellediğiniz zaman Paylaşılan tarih gibi bir şekilde Güncellenen tarih detayı eklerseniz eğer oyunların sürümlerini takip etmek çok daha kolay olur fikrimce, ben her gün aktif girmiyorum mesela, en son hangi sürümde oynadığımı hatırlamayabiliyorum eminim benim gibi çok kişi vardır. Yorumlardan bakıp veya tahmine yönelik indirip oynuyorum. Eğer son güncelleme tarihi yaparsanız çok daha rahat anlaşılır ve takip edilir olabilir.

S

STigereN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Usta yeni sezon ne zaman geliyor. İnternette dolaşırken 24 sonu 25 başı falan gördüm. 5 ay falan geçti 2. sezonun üstünden nerde kaldığımı hatırlamıyorum. 24-25 e kadar bekliceksek oooohhoooo kim öle kim kala.

Korisch

Korisch

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Usta yeni sezon ne zaman geliyor. İnternette dolaşırken 24 sonu 25 başı falan gördüm. 5 ay falan geçti 2. sezonun üstünden nerde kaldığımı hatırlamıyorum. 24-25 e kadar bekliceksek oooohhoooo kim öle kim kala.
Şu anda güncelleme için belirli bir tarih yok herhangi bir bilgi geldiğinde sizleri haberdar ederiz zaten.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bir de unutmadan bir öneride bulunmak istiyorum, oyunları güncellediğiniz zaman Paylaşılan tarih gibi bir şekilde Güncellenen tarih detayı eklerseniz eğer oyunların sürümlerini takip etmek çok daha kolay olur fikrimce, ben her gün aktif girmiyorum mesela, en son hangi sürümde oynadığımı hatırlamayabiliyorum eminim benim gibi çok kişi vardır. Yorumlardan bakıp veya tahmine yönelik indirip oynuyorum. Eğer son güncelleme tarihi yaparsanız çok daha rahat anlaşılır ve takip edilir olabilir.
Konunun ilk sayfasında "Paylaşılan Tarih" i her yeni sürümde güncelliyoruz oraya bakabilirsiniz.

Üst Alt