Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
hollyteror

hollyteror

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
interlude için ana oyunun da yüklü olması mı gerekli?

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna başlayacam yorumları güzel ama Android için 4 seçenek var güzel ama şuan yandex hariç hepsi yarıda kesildi şimdi yandexden indirmeye çalışıyorum depolama alanımda yeterince yer var eğer yine kesilirse yarıda bu benim mi sorunum yoksa sitede mi eğer indiremezsem hangi siteden indirmemi önerirsiniz veya bu düzeltilir mi

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
10$
Oyuna başlayacam yorumları güzel ama Android için 4 seçenek var güzel ama şuan yandex hariç hepsi yarıda kesildi şimdi yandexden indirmeye çalışıyorum depolama alanımda yeterince yer var eğer yine kesilirse yarıda bu benim mi sorunum yoksa sitede mi eğer indiremezsem hangi siteden indirmemi önerirsiniz veya bu düzeltilir mi
Cloud veya mediafire kullanmanızı öneririm. Yaşadığınız sorun ise siteden kaynaklı olmayıp, kendi cihazınızdan kaynaklıdır.

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cloud veya mediafire kullanmanızı öneririm. Yaşadığınız sorun ise siteden kaynaklı olmayıp, kendi cihazınızdan kaynaklıdır.
Cihazımda hiç bir sorun yok sadece bu oyunda böyle oldu yandexden indirdim diğerleri işe yaramadı. İlgilenip mesaj attığınız için teşekkürler iyi geceler

A

Adultgame25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Renpy dosyasını direk olarak bulamadım android kullanıcısiyim detaylı söyleyebilecek var mı ?

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sezon öncesi bölümünü önce yükledim ama benden 2. Sezonun kayıtlarını istedi ilk olarak onu mu yüklemem lazım yoksa 1-8 den sonra 2. Sezon mu anlamadım yardım eder misiniz?

R

Ralvino

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaslar qrupta yeniyim lutfen yardim edermisiniz :)
Ben bu oyunun butun bolumlerini bir apk da nasil oynarim android cihaz kullaniyorum

R

Ralvino

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaslar android kullanicisi olarak suan cihazimda boşta 16 gb var amma her indirdiğimde app not installed yaziyor lutfen yardim edermisiniz

Sadist Filozof

Sadist Filozof

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.sezon 6 bölüme kadar geldim daha yeni hızlı seyahat açıldı biraz hevesim kırıldı

Baran can

Baran can

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi telefonda yer de var 13 GB ama yüklüyorum yükle çıkıyor tam bitecek uygulama yüklenmedi diyor

A

Adultgame25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dediğini yaptım hocam dosyayı bulup içine attım ama yine gelmiyo inturlade kayıtlı dosyalar

A

Adultgame25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Denilen renpy dosyasına attim lakin henüz bi çözümü olmadı oyuna girince zaten bu kayıt dosyası da gözükmüyor yok mu yardım edecek yetkili Mod?

Üst Alt