Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Z

Zcarbon002

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Jill ile ilgili bir şarkı desen ben söylerdim 😀 Shazamda yok ben tek tek telefon uygulamasından denedimde buldum 🙂
Hahaha valla çok aradım ya şans eseri denk geldi neyse sağlık olsun bidahakine sorarım artık 😅

L

lowiukzz12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3.7 gb lık şeyi indirdim telefona ama oyuna girmeden oyundan atıyor sorun nedir acaba

S

Silinen üye 28892

3.7 gb lık şeyi indirdim telefona ama oyuna girmeden oyundan atıyor sorun nedir acaba
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

L

lowiukzz12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Data/AdultOyunCeviri içindeki oyuna ait klasörü ve Data/oyunadı.adultoyunceviri.com klasörünü silin. Uygulama verilerini temizleyip oyunu açın sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu işlem tüm kayıtlarınızı silecektir bu yüzden klasörleri silmeden önce sadece uygulama verilerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.
teşekkürler, oyunu silmiştim ama yine yükliyim :d inşallah açılır

L

lowiukzz12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yine açılmadı ya telefonun ram inden kaynaklı büyük ihtimal 2gb ram var neyse ilk 6 bölümü indirip sonra 7 ve 8i indiririm

A

Alisan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ilk 6 bölmü indirip sonrasında son iki bölmü indirince 4 gb oluyor ama direk indirmeye kalktığımda 18.46 gb diyor arasında bi fark mı var yoksa 18 gb lı olanın içinde farklı birşey dahamı var anlamadım yardımcı olabilir misiniz (pc sürümü için konuşuyorum)

A

Alisan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar ilk 6 bölmü indirip sonrasında son iki bölmü indirince 4 gb oluyor ama direk indirmeye kalktığımda 18.46 gb diyor arasında bi fark mı var yoksa 18 gb lı olanın içinde farklı birşey dahamı var anlamadım yardımcı olabilir misiniz (pc sürümü için konuşuyorum)
şimdi anladım ama başka sitelerde 4.4 iken neden burda 18 gb olduğunu merak ediyorum ?

S

srknbaba07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu indirdikten sonra henhangi birşey yapacaz mı direk türkçe olarak mı açılıyor bende oyun hazır var ingilizce sadece yama varmı dilini türkçe yapacak

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunu indirdikten sonra henhangi birşey yapacaz mı direk türkçe olarak mı açılıyor bende oyun hazır var ingilizce sadece yama varmı dilini türkçe yapacak
Maalesef öyle bir seçenek bulunmuyor. Türkçe oynamak için oyunu Türkçe konudan indirmeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuan hiçbir linkten indirme yapamıyorum? bir kaç oyundada denedim ama indirme yeri açılmıyor. resimde gönderdigim gibi oluyor. sorun nedir?

Ekli dosyalar

• 11111.PNG
    11111.PNG
    36.6 KB · Görüntüleme: 1
S

Sadodayi53

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyun bursa nerdeyse 4 GB ama diğer sitede indirip oynadım tüm bölümleri vardı kat kat düşük indirme boyutu vardı neden böyle ? Farklı şeyler mi var anlamadım

Üst Alt