Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
arkadaşlar inen dosya aoc. uzantısıyla iniyor ne ile açılacak bu dosya , kurulum için yardımcı olur musunuz? yapamadım bir türlü..
Yüksek ihtimal Cloud üzerinden sadece .aoc dosyasını indirdiniz, aynı linkten exe dosyasınıda indirip tek bir klasörün içine koyup oyunu açabilirsiniz.

M

magifelix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben oyuna tıklayınca ekrana hiçbir şey gelmiyor, sebebi nedir acaba bilen var mı ? görev yöneticisinden baktıgım da arka plan da being a dik çalışıyor gözüküyor.

T

tazbaby

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
beyler 7. sürüm bitiyo devam etmiyo oyun 8 e geçmiyor bide 7 ve 8 sadece 2 gb mi

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
beyler 7. sürüm bitiyo devam etmiyo oyun 8 e geçmiyor bide 7 ve 8 sadece 2 gb mi
Oyunun v0.8.2 sürümünü indirdiyseniz 8.Bölümüne geçicektir. Evet sadece 7 ve 8. bölümler 2GB fakat Android özel sürüm bunlar PC'de oynayamazsınız.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ben oyuna tıklayınca ekrana hiçbir şey gelmiyor, sebebi nedir acaba bilen var mı ? görev yöneticisinden baktıgım da arka plan da being a dik çalışıyor gözüküyor.
Görev yöneticisinden .turbo adlı uygulamaları veya oyunun adıyla açık uygulama varsa kapatın. Tekrar yönetici olarak çalıştırın açılması 1-2 dk sürebilir.

E

eskurza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirme butonunda sürekli reklam cıkıyor nasıl indiricez bi yardım

S

Said0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oynamadığım sadece son 2 bölüm var ona özel paketi indiriyorum ama dosyayı paint ile açıyor bunun çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz?

B

bilalllllll

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam son 2 bölümü indiriyorum ama önceki bölümlerin sahneleri de açık olacak mı? Hile olacak mı yani

Punisher08

Punisher08

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynarken aşagı daki geri hkaydet butonu ve hile menüsü kayboluyor bazen bunun sorunu nedir yada nasıl düzeltirim yardımcı olun ltfn

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum zahmet etmişsin eline sağlık ama benim bahsettiğim şarkı buydu :
Kaç kere shazamla denedim ama bulamadım, uzun uğraşlar sonucu bı şekilde keşfettim 😅
Jill ile ilgili bir şarkı desen ben söylerdim 😀 Shazamda yok ben tek tek telefon uygulamasından denedimde buldum 🙂

Üst Alt