Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
072 sürümü oynadım da güncelleme yapmak için tekrar 18 gblık dosyamı indirmem gerek yoksa başka dosya var mı

H

hsdfdsa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
7VE 8. BOLUMU INDIRDIM AMA APK DOSYASI YAZIYOR NASIL AÇICAM OYUNU

M

magifelix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba ben de 0.5 sürümü vardı oyunun bu akşam 18 gb lık dosyayı indirdim oyunu açıyorum ancak sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hatası veriyor oyun açılmıyor, aoc dosyasını da yükledim winrardan ancak bir türlü yapamadım. hiç başıma böyle birşey gelmemişti ilk kez oldu böyle birşey, kaç tane oyun oynadım hiç olmadı. ne zamandır da oynamak istiyordum fırsat olmamıştı çok üzüldüm cidden. şu aşağı bıraktıgım fotoğrafta ki gibi bir hata veriyor, c userrs falan diyor kusura bakmayın çokta anlamıyorum bilgisayardan, ne yapabilirim acaba bir fikri olan var mı ? başka oyunlar da winrarda ki zip dosyasını çıkartıp oynuyordum aoc dosyası ile mi alakalı bir sorun acaba ? belki benim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlar da vardır bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen. kaç saattir uğraşıyorum en son çare buraya bir danışayım dedim. iyi forumlar.

oOzO4X.jpg

F

fako12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Badik 8.bölüm ilk çıktığında indirmiştim ve kız arkadaş seçiminde seçim yapamamıştım. mobilden kaynaklı bir hataymış sanırım. Şimdi indirsem seçim yapabilir miyim?

S

ss262626

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar inen dosya aoc. uzantısıyla iniyor ne ile açılacak bu dosya , kurulum için yardımcı olur musunuz? yapamadım bir türlü..

Üst Alt