Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
K

Kirve0606

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en az 20-25 GB boş alana ihtiyacınız var. 5 Gb boş alana oyunu yükleyemezsiniz. Düşük apk sürümü(son 2 bölüm)ü deneyebilirsiniz.
Hocam peki son iki bölümü indirdikten sonra önceki bölüm tercihlerimi nasıl ayarlayacağım. Benim herhangi bir save dosyam yok

B

beastcr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şu yeni episodelar çıksın diye dr pink cake'e ulaşıp getir götürcüsü olarak çalışmak bile isterim dayı sen hayatı herşeyi bırak oyuna odaklan diye, mükemmel oyun teşekkürler aoç

V

ValerosGXD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
son 2 sürümü indirsem olurmu yani yeni çıkanı oynamadım önceki sürümü oynadım

T

tftoynarım

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu pcde hangi program ile açmam gerekiyor ilk defa pcde oynuyorum hiçbiri ile açılmıyor

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
bu oyunu pcde hangi program ile açmam gerekiyor ilk defa pcde oynuyorum hiçbiri ile açılmıyor
"Being A DIK v0.8.2 - Adult Oyun Çeviri.exe" dosyasına çift tıkladığınızda oyun açılır. Ekstra bir programa gerek yok. Eğer dediğim dosyayı bulamıyorsanız antivirüsü kapatın ve indirdiğiniz rar dosyasını tekrar çıkarın.

M

Marvrex

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben son 2 bölümü indirdim 7. bölümü oynamıştım 8. bölümü nasıl oynayabilirim sadece

S

sheytandark1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çeviriye Kasım Şeren Aşk beimle şarkısını kim monte etti lan DLKSJGDKALŞJGSDKALŞGSDA çok iyi olmuş krize girdim hahaha

A

aptalirem

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun sistem gereksinimi yazacak adam gibi adam var mı

Gürkan17

Gürkan17

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ben bu oyunu hıc oynamadım once ılk 6 bolumumu ındırecegım

0

05cf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Su balonlarını bulamıyorum yardım edicek varmı

S

Serkaan12

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
şu kredi olayını anlamadım 1 kredi 1 dolar mı oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt