Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ben bu oyunu hıc oynamadım once ılk 6 bolumumu ındırecegım
Cihazınızda yeterli alan var ise oyunun ful sürümünü indiriniz, yeterli alanınız yoksa ilk önce sadece 6 bölüm içeren oyunu daha sonra son 2 içeren oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
aptalirem
  • Ram : 2 GB.
  • Ekran Kartı : ATI FireGL T2-128.
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo Q6867.
  • İşletim Sistemi : Windows 7 veya daha üstü.

Skiez

Skiez

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun vip'ler için değil dimi şuan milf cityi indirdiğimde vip lazım diyip atıyordu bunda da öyle olmasın boşa indirmiyim

D

deneme1234

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba daha önce ilk 7 bölümü oynayıp silmiştim şimdi sadece 8.bölümü oynamak için indirdim fakat baştan başlatıyor. Direkt 8. Bölümden başlama şansım var mı ne yapmalıyım?

Sonofzeus

Sonofzeus

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Merhaba daha önce ilk 7 bölümü oynayıp silmiştim şimdi sadece 8.bölümü oynamak için indirdim fakat baştan başlatıyor. Direkt 8. Bölümden başlama şansım var mı ne yapmalıyım?
Buradan save dosyasını indirip gerekli yere atmanız gerekiyor.

Pc için save klasörü: C:\AOC\BeingaDIK

Android için: Data - AdultOyunCeviri - BeingaDIK

K

Kirve0606

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save dosyam olmadığı için ilk 6 bölümü bir daha oynadım bitirdim şimdi son 2 bölümü indireceğim ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Save dosyam olmadığı için ilk 6 bölümü bir daha oynadım bitirdim şimdi son 2 bölümü indireceğim ama ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı?
Son 2 bölümü içeren oyunu indirdikten sonra kayıt dosyanızı yeni oyuna atıp oynayabilirsiniz.

S

Shade123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba iyi gunler ben image'ep5 evaluation diye bir hata aldim bunu nasil duzeltebilirim

Y

yerg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun belli bi noktasına gelince donuyor ve oyundan atıyor tekrar gir çık yapınca da düzelmiyor aynı yere denk geldiğnide donuyor ve atıyor

B

Bubble00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu indirdim ama oyunu yûkle dediğimde yüklenemedi yazısı çıkıyor

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
hmZZz Öyle bir seçenek bulunmuyor maalesef. Tüm oyunu indirmeniz gerekli.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunun belli bi noktasına gelince donuyor ve oyundan atıyor tekrar gir çık yapınca da düzelmiyor aynı yere denk geldiğnide donuyor ve atıyor
Hangi platformdan oynuyorsunuz ? Oyunu ne zaman indirmiştiniz ?

H

hkjasdlf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Antivirüs exe dosyasını sildi ama çeviri dosyası duruyor. Exe'yi tek başına nasıl indirebilirim?

Üst Alt