Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
T

tercihimiz123.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar yeni duyumlara göre %60.%75 arası tamamlanmış mart ayı gibi çıkacak diyorlar ne kadar doğru onu bilemiyorum.

M

malmisin00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk indirdim giriş bilgilerini girdikten sonra ekranda adult oyun çeviri logosu çıkıyor ne kadar beklediysem de açılmadı

ilkay icyer

ilkay icyer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nasil oynanir fazla sahne acmak icin taktik verin beyler

M

MFG

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar android telefon kullanıyorum, hafızamda 13 gb yer var ama bu oyunu kurmayı beceremedim. Yüklemeyi detaylı bir şekilde kademe kademe anlatabilecek olan var mı?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Arkadaşlar android telefon kullanıyorum, hafızamda 13 gb yer var ama bu oyunu kurmayı beceremedim. Yüklemeyi detaylı bir şekilde kademe kademe anlatabilecek olan var mı?
Oyunu indirdikten sonra indirilenler klasöründen oyuna tıklayıp yükle tuşuna basınız.

A

argon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mutfak masasi hazırlarken telefona bildirim geliyor ve bildirimi gormem lazim fakat mobilde telefon açılmıyor ve hikayeye devam edemiyorum

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Mutfak masasi hazırlarken telefona bildirim geliyor ve bildirimi gormem lazim fakat mobilde telefon açılmıyor ve hikayeye devam edemiyorum
Ekranın sol üst köşesine tıklayın, Rooster'daki yorumları okuyun ve oluyorsa yorum yapın.

byyuksek

byyuksek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun ilk sürümü bumu yoksa 2. filan mı bu ona göre indircem.

Üst Alt