Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
A

arday210

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ana karakterin kız olduğu oyunlar neler bilen varsa sıralayabilir mi

M

Metecan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin yeni sezon hakkında bir bilgi edindim mi ne zaman geleceği hakkında

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar hilelisi var mı ? Şu dik puanı ve tavuk puanı filan canımı sıktı hiç bişey yapamıyorum nasıl yapicam biliyor musunuz?
kankam oyun zaten hileli oyun başında sağ alt köşede hile menüsü var ordan dik tavuk puanını ayarlıyabilsin para hilesi yapabilirsin ayrıca tüm sahnelerin kilidini de açabilirsin, sınavlardan geçmek filan istiyorsan oyun rehberi var bu sitede ona bir göz at derim keyifli oyunlar :)

casper6119

casper6119

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
being den daha iyisini geleceğini tahmin etmiyorum çeviri ekibine teşekkürler yalnız benim bir sorum var bu oyun gibi karakter ve canlandırma geçişlerin güzel olduğu başka oyun önerirmisiniz iyi forumlar := :) :D

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
being den daha iyisini geleceğini tahmin etmiyorum çeviri ekibine teşekkürler yalnız benim bir sorum var bu oyun gibi karakter ve canlandırma geçişlerin güzel olduğu başka oyun önerirmisiniz iyi forumlar := :) :D
bulursalar benim de haberim olsun diye yazıyorum :D ama hikaye istiyorsan yine aynı yapımcının Acting Lessons 'u denemelisin :)

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi hatası veriyor bilgisi olan varmı
Telefon xioami redmi note 7

P

Prosuperstar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?

- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Baştan mi başlıyor yoksa 2. Sezonu yardım ederseniz sevinirim

Üst Alt