Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
C

cskman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefonun şifresini bir türlü bulamadım. Bilen biri yazsın ne olur.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Telefonun şifresini bir türlü bulamadım. Bilen biri yazsın ne olur.
Telefondaki kasa uygulamasını diyorsanız eğer
Birinci bölüm: 1386
İkinci bölüm: 4413
Üçüncü bölüm: 3985
Dördüncü bölüm: 0421
Beşinci bölüm: 4226
Altıncı bölüm: 4463

C

cskman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayır. Kahramanın telefonunda şifre gir diye bir yer var. O lazım. Teşekkür ederim cevap için.

C

cskman

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet telfndaki kasayı söylüyormuşum. Şimdi anladım. Meşgul ettim. Cahilliğine verin. Herkesin eline sağlık.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba bu oyun 2. sezon 2. bölüm diyor ama ben baştan başlamak istiyorum, bunun için 1. sezonu nasıl indircem arkadaşlar, yani en baştan başlamak için, ilk defa indirecem de beni bilgilendirirmisiniz

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
hocam oyunu indirdim, giriş yapmamı istiyor bende kullanıcı adı ve şifremi giriyorum ama yannış diyor, bu durumu nasıl halledebilir, teşekkür ederim
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Birde bunu dene.

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Efsane bir oyun tavsiye ederim
Kral çeviri için eline sağlık dün gece 5 te bitirdim 6.bölümü efsaneydi ama oynadığım ilk adult game varsa mutlaka oynanması gereken güzel oyunlar veya buna benzer oyunlar tavsiye edebilir misiniz ?

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Birde bunu dene.
teşekkür ederim reis, şifremi değiştirdim oldu sağol iyi forumlar dilerim

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kral çeviri için eline sağlık dün gece 5 te bitirdim 6.bölümü efsaneydi ama oynadığım ilk adult game varsa mutlaka oynanması gereken güzel oyunlar veya buna benzer oyunlar tavsiye edebilir misiniz ?
Kankam midnight paradise ve milfy city öneririm

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kankam midnight paradise ve milfy city öneririm
bunları bu gece indirecem ama varsa sana zahmet güzel başka önerin onları da duymak isterim birkaç tane denedim oyun da pek sarmadı görüntü kalitesi kötü tüm herşeyi oyun kendi yönetiyor böyle değil daha çok Being a Dik tarzı bu arada kral çok teşekkür ederim tavsiyeler için )

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Şuana dek kaç tane render ve animasyon tamamlanmış durumda ? Bilgi var mı acaba ?

C

ClaS

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobile indirdim ama dosya açılmıyor hatası alıyorum nasıl kurucam oyunh?İlk defa böyle bir şey oldu

Üst Alt