Being a DIK Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Being a DIK Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.10.0
Cellat Faruk

Cellat Faruk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam 0.7 ne zaman çıkar yapimcinin patreon hesabında açıklanmış para olmadığı için bakamiom fakirliğin gözü kör olsun.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Hocam 0.7 ne zaman çıkar yapimcinin patreon hesabında açıklanmış para olmadığı için bakamiom fakirliğin gözü kör olsun.
Bir üstteki yorumda bilgi verdim fakat net bir tarih yok. Şu zamanda tahmini bir süre vermek te yanlış olabilir.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunları bu gece indirecem ama varsa sana zahmet güzel başka önerin onları da duymak isterim birkaç tane denedim oyun da pek sarmadı görüntü kalitesi kötü tüm herşeyi oyun kendi yönetiyor böyle değil daha çok Being a Dik tarzı bu arada kral çok teşekkür ederim tavsiyeler için )
Tabiki kankam not tutmuştum 😀
Savior
Become a rockstars
Live to fight
Sunshine love
Family matters
Summers gone
The deluca family(oynamadım ama güzel bir hikayesi varmış)
Hepsi sitede bulunuyor zaten bakabilirsin güzel oyunlardır 🙂

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tabiki kankam not tutmuştum 😀
Savior
Become a rockstars
Live to fight
Sunshine love
Family matters
Summers gone
The deluca family(oynamadım ama güzel bir hikayesi varmış)
Hepsi sitede bulunuyor zaten bakabilirsin güzel oyunlardır 🙂
sen nasıl bir kralsın kankam ya, çok teşekkür ederim vallaha ne kadar teşekkür etsem azdır hepsini oynicam bundan emin olabilirsin. bir sorum daha var kusura bakmazsan sence bir oyunun gb ne kadar fazla ise o kadar kaliteli midir ?

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sen nasıl bir kralsın kankam ya, çok teşekkür ederim vallaha ne kadar teşekkür etsem azdır hepsini oynicam bundan emin olabilirsin. bir sorum daha var kusura bakmazsan sence bir oyunun gb ne kadar fazla ise o kadar kaliteli midir ?
Rica ederim kankam sorun olursa yardimcı olurum eklemeler yaptım tekrar bakabilirsin 🙂 Aynen kankam boyut arttikça oyunun kalitesi de oyunun uzunluğuda artar

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4386

GENEL BAKIŞ

Düşük gelirli bir aileden gelen genç adam, babasından ve yaz aşkından ayrılmak zorunda kalarak Burgmeister & Royce üniversitesine gider. Düşük gelirli bir yaşamdan, birinci sınıf hayata atlamanın zorluklarıyla karşılaşır. Bu zorlukları atlattıktan sonraki hayatı git gide eğlenceli olmaya başlar. Üniversite hayatının ona neler kazandırdığını görmek ister misiniz ?

Paylaşılan Tarih: 14.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.1 (2. Sezon - 2. Bölüm)
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 10.31 GB
Oyun Boyutu APK: 2.91 GB
Oyun Boyutu Düşük APK: 1.80 GB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları

3DGC, Animated, Male protagonist, Anal sex, Big ass, Big tits, Creampie, Exhibitionism, Female domination, Groping, Group Sex, Handjob, Humiliation, Interracial, Masturbation, MILF, Oral sex, Prostitution, Stripping, Teasing, Titfuck, Voyeurism, Combat, Dating sim, Humor, Point & click, Puzzle, Romance, School setting, Strategy, Turn based combat, Twins
Oyunu nasıl açarım ?

- RAR'dan çıkarttıktan sonra Being A DIK oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İyi oyunlar 🙂

L O R D

L O R D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar hilelisi var mı ? Şu dik puanı ve tavuk puanı filan canımı sıktı hiç bişey yapamıyorum nasıl yapicam biliyor musunuz?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Arkadaşlar hilelisi var mı ? Şu dik puanı ve tavuk puanı filan canımı sıktı hiç bişey yapamıyorum nasıl yapicam biliyor musunuz?
Oyun içinde sağ alttaki Adult Oyun Çeviri logosuna tıklayıp hile menüsünü açabilirsiniz.

Skellington

Skellington

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rica ederim kankam sorun olursa yardimcı olurum eklemeler yaptım tekrar bakabilirsin 🙂 Aynen kankam boyut arttikça oyunun kalitesi de oyunun uzunluğuda artar
nereye ekleme yaptım brom ve son olarak gb tı fazla olan 2 3 oyun söyleyebilir misin bana ? :)

W

Wittmann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunun bu sürümü tam olarak hikâyenin neresinde bitiyor acaba ?

Üst Alt