Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
GreakFreak

GreakFreak

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir sezonmu ?

L

lordbalor59

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
illa satın mı almamız gerekiyor eski sürümü oynayamıyorumuyum erişim hakkınız yoktur diyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
illa satın mı almamız gerekiyor eski sürümü oynayamıyorumuyum erişim hakkınız yoktur diyor
Oyun Beta sürecinde olduğu için "Destekçi Plus" ya da "Become a Rockstar - Summer's Gone Türkçe Beta" satın almadığın sürece oyuna giriş yapamazsın. Eğer satın almak istemiyorsan bir süre oyunun Beta sürecinden çıkmasını beklemen gerekiyor.

kızgın57

kızgın57

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
4 'LÜ PAKET SATIN ALDIM AMA BİŞEY OLMADI ÖDEME BİLDİRİMİ FALAN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
N

NightEyes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son Tekliften 4'lü paket almak istiyorum ancak hep ödeme başarısız tekrar deneyin hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Son Tekliften 4'lü paket almak istiyorum ancak hep ödeme başarısız tekrar deneyin hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?
Kartınız da Yeterli Para Yoktur Veya İnternet Harcamaları Kapalıdır Bankanızla Görüşün Bizim Yapabileceğimiz Birşey yok

N

NightEyes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bakiyem mevut ve e-ticarete açık gene de aynı hata günün farklı saatlerinde tekrar deneyeceğim

N

NightEyes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sırf kartımı denemek için steamdan 1 tl ye oyun aldım :D orda sıkıntı olmuyor ama son tekliften bir türlü alamıyorum

T

Talon00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son bizim müzik grubuyla diğer müzik grubu aynı yere gidecektik karşı grubtaki oğlanın biri silah alıp orda bitmişti onun devamı mı bu?

K

Krosaki.İchigo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu yeni çıkan partın beta sürümü değil mi daha önceki sanırım 0.65 miyd. 0.55 miydi tam hatırlayamdım ama yeni part sanırım yayınlanma tarihine bakarsak

Üst Alt